Що таке зрада?.. Потратить время на мрачную тоску или на… ???

Posted in Slider, Що/кого я люблю, Щоденник

Що таке зрада?.. Потратить время на мрачную тоску или на… ???

все те, що було написано вище та нижче на цьому сайті і про зраду теж може зрозуміти не кожен. суть передана була в дуже стислому форматі. слів мало – розуміння теж малувато. я цього і не прагнув. кому потрібно – зрозуміє. кому не потрібно – тому не потрібно.

головне питання дня: навіщо витрачати час на журбу похмуру? і наслідкове: що ж робити, коли не журитись не виходить? абсурд. тупикова ситуація.

Що таке зрада?

дуже багато балачок з приводу цього. дуже багато думок і баченнь сутності цього. варіанти відповіді:

1. перепихнутись з кимось (потикати комусь). стереотипно. банально. якщо уявляти собі щось там, то з якогось із боків ще й вагомий аргумент. але слово “зрада” с суспільтві звучить набагато крутіше і жорсткіше ніж “секс із незнайомцем” (або із знайомцем чи коханцем(коханкою)). суть уловили?
2. цілуватись. дєццкій сад, йоптель
3. ходити в гості до когось ще(тут, вище та нижче – “когось”, “комусь” та “кимось” важливі, мало не ключові слова). в таких випадках стільки ревнощів. а інколи людина іншій не вірить і палюбасіку походеньки в гості називає вже й перепихонами або й ще якось. для кого як. брешіть і далі любі! собі та іншим (іншим любімим і іншим іншим любімим)
4. не ходити в гості до того, кого треба(не розмовляла з ним, посварилась із ним, просто не балу в собі і біля нього). не зайшла до любімого пару днів і всього два рази позвонила. ти його кинула. зрадила. так? на цілих два дні.
5. не вірити тому, кому треба. як собі не вірити. плигни з даху і повірь в силу гравітації. про віру та невіру я вже колись писав окремо.
6. любити когось ще (нє, ну хіба так можна!)
7. не любити того, кого треба. це взагалі порожняк. тут нема ні зради ні не зради. тут може і сексу не бути. і близькості.
8. посваритись (навмисне і ненавмисне). нєгатіф. так не можна. адназначна – зрада.
9. набрехати. помойму знову порожняк.
10. торкатись.
11. дарувати квіти.
…пропонуйте ще варіанти. буду розвивати думку і дописувати варіанти. хочу чогось цікавого.

а взагалі – коли любиш тобі вже нічого не важливо. думки про зраду можуть бути тільки при відсутності любові. да? (відсутності. затуханні. загасанні. зменшенні. втечі. зникненні.)

постараюсь не набридати.

скоро кінець світу. а я хочу від тебе розумних діток. капець. розчарувався. похмура журба.

=============================================================
і от ще що:

набір слів на сьогодні.
згадав дитинство. роздратований(не через те, що згадав дитиство). сонний. страшенно сонний. люблю. приходять слова та образи. ледь не кожну мить нове враження. сиджу на твердому стільці. просиджу тут ще дооовго.
люблю. а ще мені так гарно спалося! досі не хочеться прокидатись. а вже південь.

конь з яйцями. а мойже й не конь… може це хомяк з яйцями що відмудохав гопників. а може просто мужик!

ти мені засинаючи нещодавно такий сон цікавий розповіла. мммм!!! зваблюєш. хочеться цілувати. усюди. зацілувати. до шалення(чи як то пишеться).. тепло. радісно. яскраво.

пахну тобою. буває. живу тобою. буває. люблю тобою. сам вигадав. но теж буває. щастя.

малозв*язно і не багатослівно. бо очі заплющуються. мені на цьому стільці ще години 4 сидіти. спатки. тьоплінько.

як я тебе обіймав!!!!!!! це ахрінітітєльно класно!

любімінька.

вона була права. люююбю.

від згадок стає добре. і в районі лопаток. (от не зрозумів як це, але мабуть так і є, бо це перша думка що спала на думку:))

це сон? чи жарт?

даю настанову – спочатку всіх любимо, потім посилаємо. і вішаємось. клас?