Рекомендую почитати. Варте уваги.

Posted in Що я читаю

Ошо Бхагван Раджниш. “Любовь. Свобода. Одиночество”

Читаючи цю книжку, а це була перша книжка із книжок Ошо, що я прочитав, я просто бачив то, що я давно хотів розповісти. Думав тільки навіщо? ))

Ошо, також відомий під ім’ям Бхагван Шрі Раджніш, відвідав Землю в період з 11 грудня 1931 по 19 січня 1990 р. Він був просвітленим людиною, майстром езотерики, засновником власного вчення. Ошо намагався донести свої ідеї про радість, кохання і життя, але далеко не в усьому світі люди були готові прийняти їх і стати щасливими. У зв’язку з цим Ошо переніс ряд випробувань, які для будь-якої людини виявилися б нестерпними муками. При створенні поселення в США Бхагван деякий час провів у в’язницях, вболіваючи астму та діабет, але в підсумку був засуджений і депортований з країни за злочини, які не здійснював.

Дана книга буде цікава в першу чергу з точки зору сучасного суспільства. У ній йдеться про любов, яка не повинна залишати наше життя незважаючи ні на що. Багато пар, будучи в шлюбі, розлучаються, але не варто брати це, як біду. Люди вважають, що вони більше нещасливі. Але щастя не йде, ми повинні радіти всім проявам свого життя.

Ми сприймаємо самотність, як щось негативне. Часто самотні люди викликають у нас співчуття, але, як не дивно, саме в самоті людині простіше знайти себе, пізнати внутрішній світ. Самотні люди виявляються успішними по життю. У даній книзі пояснюється, чому.

Скачати тут: http://www.osho-book.ru/download/osho-lubov_svoboda_odinochestvo.rar