я люблю тебе! (ще один лист до коханого)

Posted in Зовсім не моє

Нещодавно читав блоги сеошників і потрапила в очі стаття дружини сеошника, в її особистому блозі. Вирішив, що вона тематично підходить до мого блогу і репост з посиланням на джерело буде не зайвим. Навіть взявся перекласти її.

Я тебе люблю!

Опубліковано 25 Жов 2009 в рубриці «Спальня»

Льошка! Це все – тобі!

Я тебе люблю!

Нехай ми з тобою гальмували стільки років, тупили, і тільки з третього разу зрозуміли, що це – доля. Але тепер ми впевнені(ми ж впевнені?), що створені одне для одного. Перепровірили, сходили направо-наліво, подивились, що можуть ще запропонувати на ринку весільних послуг та прийняли геніальне рішення – бути разом.
І нічого страшного у тому, що ти прокидаєшся злючим, як гремлін. Тебе просто треба накормити, всадити за комп*ютер, не лізти з розмовами і через пів години ти стаєш білим на пухнастим, як плюшевий зайчик. До мене теж краще зранку не лізти, то ж я тебе прекрасно розумію.

Ну і що, що ти не можеш насипати каву в кружку і не розсипати її на стіл. Зате в інших життєви сиутаціях ти не промазуєш і потрапляєш якраз у ціль, що мене невимовно радує.

І нехай навіть ти називаєш мою кішку тупою куркою. Я ж знаю точно, що вона саме кішка. І нехай навіть злегка тупа. Має ж бути в жінці якась загадка…

Ще ти любиш командувати. Це зрозуміло: героїчний голова нашого дурнуватого сімейства, у нас тут без чіткого розпорядку взагалі все на вуха стане. Звісно, ти хазяїн у домі. Але ж я все-одно хазяйка…

І зовсім не страшно, що ти й досі складаєш шкарпетки в батарею. Це мабуть говорить про твою запасливість. У тебе завжди є запас шкарпеток, бо ти ж ходив в них всього один день і їх можна вдягти ще раз.

І нехай ти дещо відкормився. Все одно ширше стільця не розтовстішаєш (я на це дуже сподіваюсь). Зате (чисто теоретично) ти можеш голодати три тижні без шкоди для здоров*я. Ти вигідний попутчик в поході або на зимівлі.

Да, і ти звісно, часто роздивляєшся якісь зовсім сторонні цицьки в інтернеті говорячи, що це в тебе робота така. Милий, я так ціную твою трудолюбність.

І нехай ти врєдіна, зате ти в змозі терпіти (і навіть любити!) таку заразу, як я. А це невільно викликає повагу. Ти дуже сильнеа людина.

А ще ти дуже добрий та хороший, особливо після доброго обіду. Звісно ти не прожорливий зовсім. Ти просто набираєшся сил щоб працювати.

І нехай покищо ти сео-бомж. Прийде час і все зміниться. Ти дуже розумний і ти умієш іти до своєї цілі. І я точно знаю, що досягнеш багато. Я дуже люблю тебе, ти чудовий!

Джерело: seowife.ru/2009/10/ya-tebya-lyublyu/