Знаєш, що таке щасливе життя?

Posted in Марті, Уподобання, Щоденник

Знаєш, що таке щасливе життя?

Дiяльнiсть: Розчинився у жалюгідному існуванні і поглинаю всередину щастя, яке зможу засвітити коли захочу. Просто натиснувши мою кнопочку Ти зможеш побачити його. Осліпнути від щастя – неймовірно приємно. А потім.. можливо щось буде. Ми ж цього прагнемо?

Iнтереси: Я не можу написати одразу все про… от ви класифікували все, потім зберете до купи відповіді, компіляція, прогон на помилки і бета-тестування. Аналіз продукту. Ну й що я за овоч? Та, скажу вам, все не так просто. Легше розібрати мій ДНК білка на частини ніж зрозуміти логічну величину. Логічна – це коли “да/нет”, або щось подібне, якщо хто не знає. Так от я не просто “плюс”, або “мінус”. І не невизначений нуль. І не треба голови собі морочити, щоб зрозуміти це. Якщо не зрозуміло – облиш.

Улюблена музика: В чому різниця між музикою дуже “злою” і “попсою”, або репом, хіп-хопом, шансоном чи джазом? Переконаний – настроями. Або їх цілковитою відсутністю. Як не крути, але це мистецтво, запобляти, або висловити себе, або переконати в чомусь когось

Улюбленi фiльми: Читаю по десять сценаріїв щодня. Бачу, що піпл хаває досить жорстоке. Нікуди вилитись. Сніжний ком жорстокості наростає.

Улюбленi книги: Колись прочитав цікаву книжку про пригоди. Потім прочитав книжку про крадіжку та вбивства. А якщо згадати те, що можливо колись було – то книжки з малюночками. Красивими малюночками. Кольоровими і барвистими. Мої улюблені книжки. Не розумію навіщо мені тоді здалась книженція “TCP/IP та DNS”. Вона зовсім не пошоркана. читана лише пару разів. Може це й тому вона улюблена? Там теж картинки є

 

Взбиваємо хмари …Щасливе життя
Фарбуємо небо в синій колір …
Вирощуємо траву …
Бризкаємо росою …
Розмальовуємо квіти …
Розкриваємо бутони …
Садимо дерева …
Підігріваємо вітерець …
Підспівуємо птахам …
І просто живемо …