В тобі є ти

Posted in Оповідання

то мабуть я про чотири дні перебільшив. мабуть набагато менше. мабуть зовісм мало.

це така фішка є, мені хорошому завжди мало чогось дуже хорошого і достатньо того, що є вже.

про цілісність.

залишайтесь з собою і думайте.. а краще напів думайте.. це майже медитація. це майже ти. це .. та чому ж майже.. це дійсно ти.

мене просять питати когось про щось, а я мовляв отримаю відповіді. а я питаю себе. ні. не прямо, не так як при розвагах, не так як у діалозі. просто .. я .. навіть не стараюсь відчути сутність того, що цікавить. я її відчуваю, пізнаючи від моменту виникнення незрозумілості(запитання) і до моменту пізнання. пізнання сутності незрозумілого до певного часу для мене настає в певний окремий момент, можливо це просто ідея, можливо відчуття, почуття, це може бути звичайна згадка. як, наприклад, нещодавно мені згадалась методика НЛП. І вмить, як кажуть в художній літературі, мов громом пробило. Я все зрозумів.

Я зрозумів психологію того, тих.. що навколо мене коїлось впродовж останніх два роки, згадав тих, хто був впродовж цих двох років. Я не питаю “чому ж так”? Я просто бачу щось, якщо у мене виникає почуття непевності, незрозумілості, я не питаю “ЧОМУ”. Краще лишитись із почуттям. А сутність того, що викликало прийде, якщо слухатимеш се6е.

Коли слухаєш себе – отримаєш відповіді на всі не поставлені запитання. Не став питань, бо це слова, а слова часто зайві. Шукай сутність. Ти не є словом, він не є словом, квітка не є словом, а смак персика не можна в словах повнісю передати. Якби я не знав яким є персик на смак, я би за життя не зрозумів би зі слів та формул який є його смак, доки би не відчув його повністю особисто. Відчувши його, я його знаю. Я став знати його смак, таким як він є, таким як він до мене прийшов. Спробуй описати запах троянди, я його обожнюю, може навіть більше ніж Hugo Green, а може й не більше. Але ж.. я не зміг би написати на папері, не зміг би надиктувати на диктофон те, чим є цей запах, я би тільки намагався, я би тільки передавав відсуття, тому інколи, не завжди, звісно.. слова є зайвими. Слова зайві, коли є сутність.

Слова зайві в тобі. В тобі є ти. В тобі є все.