ОН БЬІЛ РОЖДЕН ЧТОБІ БЕЖАТЬ. (початок)

Posted in Оповідання

Все ж таки життя наше йде вперед, а не назад, чому перечвит нашому розуму. Людство завжди хоче в часі назад, в просторі назад подорожувати. Але навіщо?

Те що хочеш – не значить. Чи значить? Невже таки необхідно назад рухатись?

Найкращі ліки від усіх болячок – сон. В цьому я переконаний. Так. Ну.. Не те щоб теоретично можу повністю пояснити сутність процесу самовідновлення організму під час сну, але практично я вже це не раз перевіряв.

Найнезахищеніші створіння – новонароджені діти. Для того, щоб у них напрацювався імунітет до навколишнього середовища, яке набагато не стійкішще ніж у “мами в животику” потрібен не малий час, на це буде витрачено багато енергії. В процесі росту, отримання навичок і знань про світ дитина частіше несвідомо аналізує факт і робить висновок про нього. Всі висновки відкладаються в память реактивну, операційну, та в саме тіло.

Найкраще відновлюється тіло у дітей малого віку. Найкраще зростаються несформовані кості, найкраще заживає шкіра та інші тканини. Але діти не стійкі. Власне для відновлення свого організму діти корисмтуються сном. Діти сплять дуже багато. А до народження – постійно.