купа. але це я.

Posted in Оповідання

Я почав бути. То гарно поряд. Або як то кажуть разом. І ще це кльово загалом. Набути такої якості зможе один із тисячі. Я сподіваюсь а краще. І прагне такого один з мільярда. Тому я самий сильний. Любов даруєтрішки. Егоцентризм вимагає помалу. Але загалом все ніяк. Хоча я й мега-задоволений. Краще ніж “прсто-людина” в сьогодненні. А тобі. Можу трішки віддати.. любові. Трішки себе..

трішки знань і переконаннь.. про якоря детальніше розповісти? Про щось ще з нудоти нлп чи психології взаємовідносин? Хочеш, щоби всьо було стандартно? Ну, або як кажуть з розривом шаблону кожні 5 хвилин.. як майже здивував… Здивувати не важко.. знайти суть, то вже інше. Хтось даос, хтось вєріт в бога, хтось будист.. а я навіть нічого не прагну. не вимагаю.. не дію.. тільки за вимогою. тоді, коли це край потрібно. я переходжу в стан. я розчиняюсь. позбавляюсь знервованості напруженого життя у місті і самостійного життя самозайнятої людини. позбавляюсь звичок і стереотипів. то шо я знаю, що я … я – це все. а все, це я. інший від різниці, або від суми. Інший від індивідума. я десь тут і не тут зовсім. покищо це коротенько про останні 5 хвилин. Хочеш знати всьо? Будь поряд. Втечеш – не почуєш. Граю у мовчанку. Слухаю все. Навіть слова. Готовий вислузати і бахнути в усі ті стереотипи. або напряму, або посередньо. Я не чув оригінальності людей. Чую тільки про правила. Чого би це, або кого би це не стосувалось. Так є. Воно аж трішки дратує. Але я дарую. І я розчиняюсь. Чим далі тим приємніше.
А ти.. чудовезна! )
:***
я тут не напишу всього себе. я тільки можу слова сказати. вони трішки проінформують. але відчуття можуть настати із порозумінням під час перебування.. існування.. буття.. любові.. тому.. БУДЬ!
я зараз люблю. ніхто крім тих, кому я не захочу доказати себе не знатиме мене і всьо це. направду.
добранічний цьом і … і..! запах і тіло! ой ні. .. я ж живий .. хлопець..
ще раз цьом. :*
добраніч, мила.