І особисто тобі

Posted in Оповідання

І особисто тобі

Знайшов щоийно літр пива. Зрадів вчорашнйому дню. Включив нетбук, побачив прекрасні очі. Сиджу без світла і без інтернету. АКБ вистачить не на довго. Може ще на 5 хв. Хоча це не так вже і важливо.

Ні, скоріш на 5 хв не вистачить.

Люба, я знову про тебе згадав. За останні кілка хвилин вдвічі білше разів ніж цих хвилин пройшло. Мені це подобаєця.

Горить свічка.. не догорає. Сиджу я. На стілці. І плин почуттів вилітає у відкрите вікно на вулицю. Може там вони будуть комус у нагоді. Але чи кому то треба. Хоча навіть не в тому суть чи треба. Суть у тому, що вони є. І це прекрасно. Да!

Ти красива. Я насправді переймявся цим. Ну буває таке. Коли знав це завжди. Тихенько собі мовчав. Навіть не зізнавшис особисто.. мовчав. І тоді як бабахнуло свідомість про це! Просто.. це з тебе. Але я за це навіть дещо хвилююсь. це може не давати комусь спокою. Мені, наприклад. А чи не набридне тобі те, що тобі не потрібне, може. Я про любов, світло душі і те спілкування, яке тілки посереднйо цікавить усіх.

Хочу мовчати. Розповісти мовчанкою все. Мовчазний набагато цікавіший. Бо здаєця, що у голові купа думок. Але йіх може не бути. І то добре, коли йіх нема. Лишаєця місце, щоб відчувати. Відчувати набагато цікавіше ніж бороти одну свою думку із іншою. Спробуй не боротис із собою. Дехто із індійских і китайских філософів казав, що вони би радили пливти по течійі, ніж чинити опір життю. Ну…. я майже згоден. ))

Пливти у велике море, туди, де тебе оточуватимуть великі хвилі у морску негоду і чарівний спокій у штиль. У мене зявився час, щоб трішки написати. У мене трішки ще чогось є. Я передам це тим, кому це цікаво. Віддам особисто в серце, якщо це буде прийнято. Ніжно і … І!

Доки я можу творити щастя, я віддам його тим, хто його вартий. Навіть не кажу, що заслуговує, бо не треба для того служити і заслужити. щастя не потребує приводу.

Я не буду нудним і депресивним. Я не створю штучний сум, я себе не буду убивати. Ну хіба може трішки на нервах, бо життя у мене барвисте))

Зичити щастя коханій людині. Дарувати радість собі, щоб воно відродилось у потрібний комусь момент. О!

Сідай на два колеса, повертай ключ у замку, натискай кнопку стартера, крути ручку газу. Нехай тебе несе.. твою душу у щасливу мандрівку життя. Проживи цей день краще за інший. Посміхнись гарній людині. Розділи теплий сум із тим, хто хоче тобі добра. Йідь далі. Не зупиняйся. Не треба відрізати срібні крила. Душа людини не може загинути на суспілих стереотипних тупих депресіях. Будь!

І особисто тобі, кохана… Я тебе люблю! цйом тобі!