хочу вже зараз бути поряд з тобою.

Posted in Оповідання

доки не прогрівся калькулятор липнуть кнопки і я не можу написати все повністю.

диалюсь збоку на тіх, кого мені показують. я сьогодні бачив дівчат, що мовляв, гарні для співлкування і подальшших речей. еге. але я поглянув і не відчув різниці між всіма іншими людьми.

ой йо. оце я вище халепу писав.

мм..

ти мені подобаєшся. я тебе люблю. вже зараз. я не знаю за завтра, як я ніколи не знатиму за завтра. може завтра я просто ненавидітиму весь світ і тебе з ним. може.. я завтра лююитиму себе тільки. може я завтра буду з дівчиною в одному просторі і у нас складеться якийсь резонанс думок, або ще якась дурня. це може бути. вже завтра. або й зараз. вмить зненавидіти все!

ти, до речі вмієш так?

пауза.

але ж! зараз я .. .. .. ти.. ..

я тебе люблю!

чому я втрачу зацікавленість? я можу втратити зацікавленість тільки без любові. цікавіть в любові є. вона як вбудована функція.

я вже тут. зараз. я пишу вірші. я пишу тексти. я є цієї миті. цей текст написаницй з мале6нької літери. але.. це ж тож нормально? я тебе люблю.

любити, це захоплення? ні. це більше ніж клопіт. це більше ніж змусити себе. це більше ніж змусити когось. ти мене не змушувала. я сам люблю. я такий як є. я в стані любові. в СТАНІ! я люблю! люблячий. я тебе не змушую. ти можеш не знати про щось. ти можеш ні знати ні про що. а може просто краєм зачепити. ти можеш закохатись. як я. можеш просто любити. як я теж.

я зара от щось був у спілкуванні з друзяками. але .. .. щось я їх підзадовбав. певно я був більш енергозаряджений.. у них не стало сили відповісти. навіть не стало сили сказати: я не знаю!

у мене є вихід. майже завжди. тільки часто питання дивні є. але.. я ж казав. я завжди на низ відповідаю.

я тебе люблю.

я люблю.

дякую.

а всьо шо далі залежить від когось, навіть тебе люба, то вже не моє. я можу зараз тільки це. а потім можу ще трішки. трішки більше дати тобі щастячка, може ти ще що хочеш? любов дає подарунки. любов дає.. ти знаєш, що вона не забирає?

любов тільки дарує. інколи смуток. частіше щастя, навіть тоді коли ти не підозрюєш, що воно.. щастя.. ти можеш подумати, що то страждання. ти можеш подумати, що то горе.. розлука.. ти можеш подумати як я зараз.

ти можеш вагатись.

але любов подарувала мені всю тебе!

від кінчиків волосся, де я можу гладити тебе, до пальчиків ніг, які танцюють танок щастя на цьому світі. в усякому випадку я в цьому переконаний. доки я впевнений, доки я поряд.. доти ти будеш щаслива. вибач за мою впертість. ти зараз щаслива! вже тут! зараз!..

і твоє ото вищезгадане щастя.. воно може бути не в тебе.. воно в мене перш за все. воно в тій любові.. що у мене.. в моєму стані.. нехай зараз хтось згадає про бога. ага. він мене любить? а я знаю що таке любов. це не абстракція. це не купа листя в парку. це..

А ВІН МЕНЕ НЕ ЛЮБИТЬ.

я роблю для себе більше ніж уявлення когось про щось чуже. я краще називатиму це чимось іншим. я буду звати свого бога іменами любові. я буду шукати себе. я буду шукати тебе. я буду у житті. я буду у любові. мені не треба порожніх вірувань. які за тисчі років принесли старждання. я бачу щастя в тому, що я є таким як я є. тобто в собі і в тому, що було раніше.(пізніше)……..

я щасливий дві тисячі років тому? я щасливий через 30 років? коли кінець світу? я щасливітиму вічно? я згорю в пеклі?

я вже щасливий? я щасливий тиждень тому? не памятаю?

до мене годин три тому приколупалась жіночка.. там структурована людина на її бумажачках написана.. графіки і схеми.. там намалюовані кружечки. душа, тіло, дух.. щось там глибше.. щось поверховіше. все російською, так наче я москаль.. чи вона москаль? хм.. а ділити треба? ок. ділю. людина. тіло. нерозривне з сутністю. ага. воно не існує окремо. я наголошую на цьому. твоя любов почнеться з тіла. закінчиться на іншій людині. ми живемо тут? в світі купи тіл? да? так ви кажете? може тут є деградація? всі навколо бухають і лаються? то може нехай собі? чи може хочете змінити його життя? поламати те життя, змінити на те, яке він не хоче? може він буде щасливим тільки таким?

доки вас це не торкає. думки помалу стають мутнішими. очі починають заплющуватись. на годиннику за тихоокеанським часом пів на девяту.. скоро прокидатись. любова лишається моєю сутністю. дякую, мила. ти. навіть не в існуванні твому суть. навіть не в тілі. більше. ти. в тобі. навіть не знаю чи дякую. але це балдьож. ти ж тут! це клас! ти в мені.

ми можемо гратись! це ще краще!

я тебе люблю!