діарея свідомості.

Posted in Оповідання

діарея свідомості.

ніщо не є добре. ніщо не є погано.

збочені розваги приводять до суперечок. розбої. само- губства вдоволення.

збоченці.

суспільна істерія.

і то не є погано.

повна дупа в економіці країн третього, другого, світу.

суцільне розчарування. глобальна світова депресія в кожній голові.

виживання на межі. нестача енергії в тілах. нестача моралі. нестача стабільності.

і суцільна п”янка. алкоголізм серед дітей. наркоманія. задоволення і “кайф”.

всі крайності життя емоційй в суспільстві. боротьба. постійна боротьба. позитивного і негативного. рівне життя на радощах відсутнє. практично не зустрічається справжнє. всі усмішки або “вимушені”, або викривлені.. усмішка в розмові. усмішка в настрої. вона існує. але не тут. усмішка це добре? ніхто не знає. але відчувають і кажуть, що сміх – народжує життя. (чи продовжує?)

життя це добре чи краще вбити себе заради “світу”? в деяких течіях суспільства є й такий “слоган”. вбивство це по їхньому дуе класно.

інколи пропонують пливти. здається це непоганий варіант. варіант для розгляду. розглянь. поглянь. подумай. думки. слова. звуки. люди. емоційність. істерія. лінія слів для створення враження.

враження. про.

розвага.

сум.

життя.

смерть.

дисгармонія. дисгармонія! гормони. дисгармонія!

латинія. утопія.

прокинувшись ніхто не думає про умиротворення. частіше скоріш про те, що хочеться спати, або про те, як же не хочеться на роботу. або про те, як же болить голова після вчорашнього. або про те, що сесія скоро, а курсову ще не починав писати, а вже треба було здати. місиво в голові. бо всі працюють. творять дію. і повітря ганяють тілами. тепло випрацьовують на обмін спожитим калогіям з білків, жирів та вуглеводів. а в аптеках вітаміни і презервативи.

гроші стали вже не засобом, а метою. бо можливості у всих різні. і доля важка.

а методи.. про методи думок нема. методи давно відомі. нічого нового. це загал. це не мозок. це не мислення. споживання ще не виробленого. споживання. споживання.

а це погано? їсти, спати, кохатися, працювати, вчитись, напиватись, вбивати, дихати, ходити, лежати, нарожувати, любити, дарувати, срати, літати. соціальні цінності. соціальні переконання. соціальна думка. яка не спііівпадає з думкою індивідуальною у рідкісних окремих випадках. суспільна. вона є. але вироджена. можливо навмисне.

прогрес. регрес.

це слова. вони навіть мають визначення. словами. як в математиці. є базові і складні. аксіоми, що не потребують доведення, тлумачення. та теореми, які пояснюються методом мислення на підставі аксіом.

17 листопада 2009 20.00-22.00
=============================