5 травня (частина 2)

Posted in Оповідання

прокинувся з думками про тебе, мила. ранко чудовий. ти чудова. я радісний. сонний. дуже сонний, але6 радісний. хочу літати. хочу сяяти, я щасливий. ти прекрасна. я тебе люблю. ти там, я деінде. нас нема, ми десь. але я тебе люблю. бо ти є.

ЛЮБЛЮ!

ранок. буде день. настане вечір. скоро буде щастя. після нього спокій. я ходжу по ранковому прокиданню. прокидається все навколо. співають маленькі пташки. вони бадьоро цвірінькають навколо. але ще ввечері, кілька годн тому вони співали зовсім не таку пісню. вони були такі ж спокійні і романтичні, як я. вони були замріяні. вони прагли… чого? знаєш? еге.. вони теж люблять. тільки в міру своїх можливостей. вони прекрасні собою. і метелики, і всі ті комашки, що бились в прожектор в темряві. з них обсипався їхній пил. вони люблять, вони пракгнуть. летять на світло. вони хочуть світла. а я.. люблю тебе!

думки. сни. ти. люблю.

думаю, що я перейнявся тобою. зміг. ти мені показала себе, не боялась. не закрилась. а я тебе побачив. те все, що в тебе є. мало хто вміє так зробити і не боятись. ти чудо! :*

ти не знаєш досконало все що є. все не може знати ніхто. я не знаю всього себе. ти не знаєш всю себе. я не знаю все про ту кицьку, що лежала в мене на колінах і диринчала диринчалкою. я взагалі мало що про неї знаю. тільки те, що нам обом було це приємно. це все, щщо ми хотіли одне від одного, вона хотіла ніжності, я хотів ніжності. потім ми грались. так. і це все. я більше не хотів від неї нічого. я не хотів чути про її минуле, та й чи було в неї минуле? я не хотів знати її плани на день. в неї їх не було. я не хотів знати як пройшов її минулий день. зрештою, яка різниця, як пройшов кицькин день? я маю цим цікавитись? вона лежала тепленька і пухнаста на колінах ніжна як ніжність. їх було добре. вона заспокоювала. чудово!

у тебе більше. я можу більше розповісти своїм спокоєм, або може не так.. я можу більше розповісти своєю радістю, або чимось ще.. я тобі можу подарувати ту ж ніжність. повідати про захоплення. хочеш щось відчути? я тобі дам про це знати. я подарую тобі любові, я поділюсь собою. ти красива, ти натхнення, ти щастя. ти!

і все це не просто ти. як кажуть езотерики, метафізики, навіть віруючі або інші дослідники.. хоча.. я не знаю як вони кажуть. скажу я.. все це я. і середини мене лине тепле світло любові. я сяю. сяю тобою.

думки зупинились. задумався. задумався без думок. зупинився тут. сказав: еммм.. так. чудово! )

вхопив. люблю.

обійняв. і засяяв. гарного дня! :*