Ніхто ніколи не зрозуміє, не пояснить

Posted in Не моє художнє

Ніхто ніколи не зрозуміє, не пояснить

Ніхто ніколи не зрозуміє, не пояснить. Не відповість на ці дурні питання. Які мучать тебе….Вони не знають, ти інша, чомусь всі далеко…Морчібу любить лише малий, але що він може сказати, він дитина))
Я знаю, я невдаха, але таке буває, трапляється іноді. Тоді треба тікати, поки не відчуєш, що ти і справді зникаєш з цього світу, ти сюди не належиш, і тебе тут немає, просто не існує….Цей ранок зробить тебе іншою, але чи хочеш ти такою бути. ТИ до біса п’яна, і не усвідомлюєш своїх дій! Кохання, хані!!! Ай донт білів ю)
Радше щось інше.. Ти не здатна на це ані мор) ТИ маленька потвора, яка загубилася серед невідомих створінь і не знає куди їй треба…Вона просто не знає куди їй треба, та чи й треба кудись, вона блукає цими дурними коридорами, лабіринтами і не знаходить виходу… Думаю він справді є)
Я така рада, що в мене є ти, а то би я збожеволіла як безліч інших, таких як я … Я застрягла тут.. Зупинилася…Я зовсім нікчемне створіння, світ не перестає мені нагадувати про це.. Навіть друзі.. Є справжні, але вони погано мене знають, тому і справжні… Інших справжніх немає) Вони думають не можна посміхатися, коли тобі зле. Розсмійся в обличчя їм, хані!!! Ти найкраще. Ти ж знаєш про це. Ти самозакохане, гарне створіння, яке керує тобою, не найкращою, але істинною. Це частина процесу перетворення..
Завтра ти будеш такою милою і доброю, сьогодні ти стерво і напиваєшся в дупель! Ти рідко так робиш) Посміхаючись, ти страждаєш, але ніхто не дізнається, правда ж?
Вони хочуть бачити тебе щасливою. Ти їм це забезпечиш. Лайф із бьютіфул! Насправді Лайф сакс, та ніхто не здогадується, нехай бодай хтось буде щасливим від віри в це.. Ти допоможеш ім. вірити… Чому ти віддаєш частину себе… вони хочуть бачити тебе іншою, кожен своєю, мабуть вони праві, ти ніколи не будеш справжньою, це твоя проблема….
Ти не існуєш насправді, найкраща альтернатива ніколи не народжуватися… Даня казав, я чомусь йому вірю…
Чомусь ми віримо людям, яких ледве знаємо… Інші брешуть… Проблема віртуального спілкування, вони ніколи не будуть поруч. Тому і здатні казати правду…
Я ніколи нікого не зраджуватиму, це принцип, життя навчило, не буду виходити з чужих помилок, своїх достатньо… Я їх робила ех як багато, дивно, рано ніби, але все-таки…
Я не цинік!!!! Чуєш??? Я НЕ ЦИНІК!!! Мені не до заду!!! Вони всі на правду заслуговують… Не хочу брехати, я не ти! Тебе колись не врятують добрі черевики і тебе спіймають… Отак… Згадаєш мене, хані…А я буду далеко…Не впіймати, я ніколи нікому не належала і не належатиму… Навіть тобі, хоча… НІ!!!! Невер! Don’t even dream about it!!!
Шалений темп життя, я втечу… Я не буду відкритою, залежною і вразливою, мені більше не буде боляче, ніколи… Я собі обіцяю. Не буду брехати)
Навіть ти мене не змусиш)

 

Coldie (02:08:52 24/02/2007)