Любов – це все, що тобi потрiбно

Posted in Не моє художнє

Любов – це все, що тобi потрiбно

Філіп – самотній вдівець і фанат своєї роботи. Він володіє великою фірмою з вирощування і продажу овочів. У його житті немає нічого, крім бізнесу, і ось одного разу син оголошує йому, що одружується на дівчині зі Швеції, і просить у Філіпа дозволу влаштувати весілля на його віллі в Соренто. Філіп відправляється в Італію, де він, нарешті, зрозуміє, що крім роботи в житті є ще і любов: з безліччю поворотів і пригод!

Весільна комедія “Любов – це все, що тобі потрібно” розвиває відразу кілька сюжетних ліній. Майбутнє весілля в особняку на березі моря в Італії зводить разом людей з абсолютно різними поглядами на життя. Батько нареченого Філіп (Пірс Броснан) – успішний власник фірми з вирощування овочів. Він днями пропадає на роботі і не має інших інтересів. Мати нареченої Іда (Трін Дюрхольм) щойно закінчила курс лікування від раку і її переслідує низка розчарувань і втрат. Як здатна сонячна атмосфера весілля на віллі в Соренто змінити цих двох людей?

“Любов – це все, що тобі потрібно” – спільна робота кінематографістів із п’яти країн Європи. Вперше фільм був показаний на Венеціанському кінофестивалі 2012 року. Виконавець головної ролі, Пірс Броснан, добре відомий за роллю Джеймса Бонда. Для актора ця картина в певному сенсі повторює його біографію. Спочатку фільм замислювався як історія про боротьбу людей з онкологічними хворобами, але творці фільму вирішили, що про таку складну тему краще говорити без зайвого трагізму.