Лист коханому

Posted in Не моє художнє

Лист коханому

ЛИСТ КОХАНОМУ

Ні, ну звичайно ж я тебе люблю, як ти міг засумніватися?
Адже я люблю, коли ти хропиш уночі, як стадо поранених бізонів – це мене заспокоює.
Люблю витягувати з-під ліжка твої шкарпетки, їхній запах освіжає кімнату.
Люблю, коли ти рано-вранці, годині о 5-й, приходиш із “роботи”, з подряпаною “мишкою” спиною і в помаді, якою користується твій “комп”ютер”.
Люблю, коли ти говориш, що нова дівчина на вашій роботі не така симпатична, як тобі здалося вчора, бо вона відмовилася піти з тобою на обід.
Люблю, коли ти працюєш усі вихідні.
Люблю, коли ти розповідаєш комусь про ті нічні клуби, в яких ти побував за останній робочий тиждень, жахливо втомлюючись від навантаження.
Люблю, коли ти кажеш, що не можеш зараз зі мною розмовляти, бо шеф у тебе під столом… над столом… чимось важливим зайнятий.
Люблю, коли ти кажеш, що неймовірно втомився від життя і тобі негайно треба поїхати у відпустку на Балі одному…
Люблю, коли ти кажеш, що хотів би купити мені квіти, але тобі не сподобалися ті, які зустрічав по дорозі.
Люблю, коли розумієш, що я прикидаюся повною дурепою для збереження миру в сім‘ї і підтримуєш мої прагнення, розповідаючи все більше казок.
Я люблю твої ревнощі до всіх. Навіть коли я вночі обнімаю подушку, ти вириваєш її з моїх рук із криками:”Ти знову думаєш про Васю!!!!!” Боже! Як це збуджує!
Ненавижу в тобі лише одне – коли ти кажеш мені: “Ялюблю тебе, кохана!” Тому закривай рота й спи!

ВІДПОВІДЬ КОХАНОГО НА ЛИСТ

Я був шокований, але вирішив відповісти.
Так-от, люба, мене завжди дивувало, що ти штовхаєш мене уночі з проханням не хропіти, плутаючи людське хропіння з дзижчанняв власного мобільника, який вічно перебуває третім у подружньому ліжку.
Щоправда, треба віддати тобі належне – він завжди дзижчить під твоєю подушкою.
Кохана, приходячи близько 5-ї ранку з роботи я завжди дивувався, як грамотно ти можеж себе розвеселити, влаштовуючи мені чергову істерику через ті подряпини на спині, які ще зранку залишила наша кішка, яка щоранку будить мене, аби отримати чергову порцію їжі. А також через помаду, яку ти так і не відіпрала після того, як промахнулася спросоння повз щоку й поцілувала мене у комір.
Сонечко, мені неймовірно подобається, що ти називаєш дівчатами всіх моїх співробітниць, враховуючи, що їхній середній вік від 40 до 65 років.
Рідна моя, я працюю у вихідні, юо нам ніколи не вистачає грошей на всі ті “дрібнички”, маючи які ти почуваєшся Жінкою.
Єдина моя, якби ти була трошки уважнішою, ти помітила б, що, розповідаючи своїм друзям про клуби, які відвідав впродовж тижня, я ретельно приховував той факт, що потрапив у ті клуби після твого дзвінка з проханням забрати тебе звідти, бо ти вже втомлена і трохи п‘яна.
Турботлива моя, коли я кажу тобі, що не можу зараз із тобою розмовляти, це означає лише те , що 40 хвилин, які ми вже витратили на розмови про проблеми твоіх подруг, з‘ли мій обідній ччас, і мені треба повертатися до роботи.
Ніжна моя, я кажу про відпустку на Балі наодинці лише тому, що хочу провести час лише з тобою і нарешті виключити твою маму й 2-3 улюблених подруг із відпускного меню.
Сонечко моє, мені дійсно важко підібрати тобі достойний букет, бо ти завжди кажеш, що троянди ти любиш, але це стандартно, лілії надто сильно пахнуть, а всі інші існуючі квіти мають цілком вагомі на це причини.
Доброго ранку, кохана!

http://prikol.i.ua/view/182754/