Любов надихає. Любов має силу. Любов – це позитив.

Posted in Slider, Марті, Оповідання

Любов надихає. Любов має силу. Любов – це позитив.

Любов надихає людей на великі звершення та досягнення – створення книг, пісень, витворів мистецтва. На історію також впливає любов. Любов – це надміцна нитка, яка зв*язує людство в одне єдине ціле. Існує безліч формулювань любові, але ще жодне з них не змогло описати його повністю. Є визначення Чарлі Брауна, Вебстерівського словника та навіть Біблії. Можна знайти її і в тлумачному словнику між “луною” та “лютиком”.

Але щоб зрозуміти, що таке насправді любов, ми повинні усвідомити те чим вона є. Любов це не насилля, це не зневага, не ненависть, не насилля, зовсім аж ніяк не амбіції та не суперництво. Це не закоханість. Закоханість зрештою і є форма завоювання, яка зосереджена на зовнішніх рисах. Це невротичний стан, який викликає особиста потреба, тому завжди при досягненні цілі настає розчарування.

Для прикладу можна взяти невротичну жінку. Уявімо, що вона виходить заміж за чоловіка через те, що він красивий, а потім каже, що він думає тільки про свою зовнішність. Або припустимо, що вона виходить заміж за розумного чоловіка, а потім почувається дурною і звинувачує його у всезнайстві. Або виходить заміж за спокійного та дбайливого чоловіка, а потім каже, що він нудний та вона від нього втомлюється. Вона виходить заміж заради грошей, а потім він їй стає гидким, бо думає тільки про свої справи та роботу. Вона виходить заміж за сексуального чоловіка, а потім помічає, що він привабливий для інших жінок. цей список можна продовжувати ще дуже довго.

Любов – це не секс. Ви можете мати секс без любові та навпаки – любов без сексу. Суспільне відношення до сексу навісило на жінок ярлики, яких треба позбуватись, якщо жінка хоче, щоб до неї ставились, як до особистості, а не як до об*єкта потягу. Але коли любов та секс поєднуються разом – з*являється чудовий духовний досвід, який не входить у жодні порівняння ні з якими іншим.

Що ж таке любов? Любов – це та що приваблює, заманює, гармонізує сила Всесвіту. Любов – це бажання бути з конкретною людиною більше, ніх з кимось іншим, підтримувати його тим чим можеш. Це потреба допомогти йому або їй вирости емоційно, інтелектуально та духовно. Але перш за все любов – це здатність прийняти людину з її індивідуальними особливостями такою, як вона є, без спроби змінювати її. Любов – це дати людині бути тою, якою вона є. Щоб цей принцип працював, його потрібно дотримватись обидвом сторонам. Проблеми багатьох відносин полягає у любові без взаємності.

Для того щоб відносини були врівноваженими ви повинні віддавати, сподіваючись на те, що отримаєте щось взамін. Ваші потреби повинні задовольнятись так, як і потреби вашого партнера. Звичка давати не очікуючи нічого взамін, або отримувати та нічого не віддавати – звичка невротичної любові. Любити – значить бути з людиною. Це не значить, що можна любити “якщо…”, або “доки..”. В любові немає емоційного шантажа. ЇЇ сила позитивна.

Дитяча змога любити зазвичай формується вже ближче до трбох років. Тому важливо допомогти одразу дитині правильно себе оцінити. Ключ для досягнення цієї цілі в тому, щоб дати маленькій людині знати, що її люблять такою, як вона є та навчити її так само ставитись до інших.

Якщо молода жінка володіє низькою самооцінкою, то вона зазвичай виходить заміж за першого хто їй трапиться, бо боїться, що її можливості обмежені. Відчуваючи її покору, чоловік почне грати на її почутті неповноцінності та намагатись домінувати.

Оскільки вона погано до себе ставиться, то постійно буде шукати любові, яку не отримала в дитинстві. Зрештою це призведе до розлучення, або чоловік перетвориться в алкоголіка, або невротика, в крайньому випадку в психопата. Звісно ж, якщо не гірше. Якби впевненість у собі та готовність жити у мирі з собою культивувалась ще з раннього дитинства, то більшості таких пасток можна було би уникнути.

В людських відносинах важливо зберегти любов. Для цього важливо зрозуміти, що ви не пара, не єдине ціле і не щось подібне, на зразок половинок чи які там ще вигадки. Недивлячись на різноманіття романтичних вигадок, неможливо злити двоє людей в єдине. Ви просто окремі особистості, які маєте одне з одним дуже багато спільного. Ви прийшли в цей світ самотніми і залишете його самотніми.

Незважаючи на феєричні романтичні захвати та захоплення, обіцянки завжди любити одну людину буде явно дурнею. Хоч і чути такі зізнання ну дуже приємно, але вони залишаться порожніми обіцянками. Просто подумайте про це!! Ви не можете розраховувати на те, що ваш партнер буде любити вас вічно, незважаючи на його слова або думки, бо любов завжди розвивається. Вчорашню витратили, завтрашня ще не прийшла, а сьогоднішню треба ще заслужити. Справа у тому, що вона триватиме тільки доти, доки кожен із партнерів вноситиме вклад в неї та у взаємовідносини. Якщо ви хочете зберегти їх, любов повинна продовжуватись. Свідоцтво про одруження тут не допоможе!!

Зберегти любов можна тільки при повній свободі. Один партнер не повинен змінювати іншого. Це дуче часто трапляється і стає причиною негадаздів та розлучень.

Любов, романтика та сильні переживання можливі тільки тоді, коли ви дозволите своєму партнеру висловлювати свою індивідуальність. Якщо відносини не обмежуються нерозумними вимогами, або очікуваннями, вони починають бути більш тісними. Чим більш незалежно ви почуваєтесь тим більше ви любитимете свого партнера. Справжня любов залежить від справжньої свободи. Тільки вільна людина зможе любити не озираючись.

Час, який ви проводите разом, повинен бути присвячений любові та тим речам, які подобаються вам обидвом. Це допоможе знищити нудоту та оживить відносини.

Дуже важливо розвинути в собі романтичну особистість. Багато хто думає, що романтика триває не довго. Їм здається, що розвиваються якісь нові “зрілі” відносини і той попередній блиск вже згасає. Якщо ви думаєте так само, що ж, ваша справа. Але так ви позбавляєте себе одного із найпрекрасніших переживань в житті. “Зрілі” відносини це тільки спосіб сказати, що пара дійшла до нелегкого компромісу та підтримує статусу-кво який базується на терпимості.

Разом із романтикою в житті людини уходить магнетизм, тому потрібно культивувати її. Якщо в собі розвивати романтичну особистість, то і ваш магнетизм збільшиться і дозволить утримувати біля себе потрібних вам людей, а також подій, які необдінно будуть відбуватись в вашому житті та ситуації, які сладатимуться тільки в вашу користь. Нам потрібна романтика, ми дякуємо тим, хто стимулює її. Цар соломон любив тисячу разів. Він був відомий як найрозумніша людина на світі. Романтична людина – мудра людина.

Всі хочуть щоб їх любили. Кожна людина з якою ви зустрічаєтесь, подумки благає: “Будь-ласка, люби мене!!” Інколи в це важко повірити, якщо керуватись нашими вчинками, інколи люди не можуть розпізнати в собі цей внутрішній голод і самі.

Багато хто з людей переконаний в тому, що їх не люблять достатньо. Це буває через те, що вони не відчувають тої любові, яку відчували, коли були дітьми. Якщо їм почастило, то це була любов матері. Любов в її найбільш справжньому вигляді. Тому вони живуть та шукають це почуття знову, шукають його ззовні себе.

Погляньте навколо себе. Погляньте на своє життя! Подивіться, вий йдете в магазин за продуктами, в інститут за освітою, до лікаря, щоб поправити здоров*я, в парикмахерську, щоб зробити зачіску, до підрядчика, щоб збудувати будинок. Те саме із любов*ю. Ви звертаєтесь до інших за нею. А любов, як морквинка, яку повісили перед мордою віслюка. Любов тут.. Але до неї ніяк не дотягтись!

НЕ ШУКАЙТЕ ТИХ, ХТО ВАС ЛЮБИТЬ

Якщо ви задались метою шукати людей, які любитимуть вас, то ви просто будете постійно розчаровуватись, ваше життя здаватиметься вам марним. Любити потрібно почати себе і перш за все потрібно навчитись бути собою. Любов починається з вас. Бо якщо не любити себе, то і в комусь іншому любов ви не зможете знайти. Тільки коли ви почнете випромінювати почуття з певною силою, то і навколишні це помітять, це торкнеться їх і вони почнуть любити вас у відповідь.

Але дещо потрібно запамятати: ви не зможете віддати свою любов іншій людині. Ви тільки можете бути люблячим. Адже любов – це стан. Бути люблячим – це значить навчитись любити свій розум, думки, тіло, жіття та божу силу всередині вас. Це значить навчитись любити дерева, квіти, тварин, все що ви бачите, навіть сонячне світло, все що ви можете потрогати, або відчути на смак. Ви коли небудь помічали, що в деяких людей завжди виникали якісь негаразди з автомобілями? Їх машини просто не реагують на них. А от інші просто “розмовляють” зі своїми авто і ті реагують на їх клопіт працюючи безвідмовно і без поломок. Здається навіть неживі предмети можуть відчувати любов. Думаєте, що це дурниці? Науково домедено, що атоми металу по різному реагують на різзних людей.

Любов це одна з найбільших потреб людини. Психологи дослідили одну цікаву річ, про те що нервові розлади у людини виникають не через відсутність любові, а через неуміння бути люблячим. Одного разу навіть це було доведено на практиці, одна людина відкрила на своєму ранчо реабілітаційний центр для малолітніх правопорушників. Коли кожна дитина потрапляла на ранчо, вона ставала власником якоїсь із тамтешніх тварин. Він повинен був піклуватись про нього, кормити та вчитись його любити. Для багатьох це були перші живі створіння, яких вони змогли полюбити. Реабілітація мала великий успіх.

РОБИТИ ДЛЯ СЕБЕ – ЗНАЧИТЬ РОБИТИ ДЛЯ ІНШИХ

Думка про те, що ми не зможемо полюбити інших людей, доки не навчимось любити себе, може здатись надто егоїстичною. Але це зовсім не так. Потрібно зрозуміти, що наша свідомість пов*язана із свідомостями інших людей на землі. Це як голова у нас знаходиться на тілі, і руки так само і ноги, а кисті є продовженням рук, ось так і кожна особистість є продовженням всіх інших особистостей. Поява інфекції в одній частині людського тіла веде до захворювання всього тіла цілком. Ранити іншу людину фізично чи емоційно – рівне тому, що ранити себе.

Тому ми не можемо говорити: “До біса весь світ, я хочу піклуватись про себе!” Замість цього спочатку ми вчимось любити себе, а потім інших, ми беремо на себе відповідальність за зміцнення свідомості людства, бо людство, як ланцюжок, міцне настільки, наскільки міцне найслабіше його місце.

ДЕЯКІ ВАЖЛИВІ АСПЕКТИ ЛЮБОВІ ТА ЇХ ЗВ*ЯЗОК З ВАШИМ ОСОБИСТИМ РОЗВИТКОМ

Залишайтесь спокійним та люблячим, не зважаючи на оточення. Якщо з вами хтось чинить неправильно, або нечесно, навчіться вибачати таких людей. Вибачати – дуже важлива частинка любові. Подумки зазначте, що сприйняли цю ситуацію, як урок. Те, як ви ставитесь до свого життєвого досвіду визначає ваше розуміння сенсу любові. Якщо ви розумієте його, то зможете вибачати і розумієте, що все відбувається тільки на добре.
Засвоювати уроки любові – значить досягати нових висот успіху, миру та добробуту.

Навчіться любити все, що відбувається з вами. Ваш досвід дає вам шанш дорости до розуміння сенсу любові. Можете говорити кожен день по кілька разів “Я вчусь розуміти лбов”. Якщо у вас всте вийде, то істина, яка вас оточує, яка є сутністю навколишнього світу, вона десять разів віддяче вам у вашому житті найрізноманітнішими методами.

Багато людей живе із своєю особистою злобою на ненавистю, критикує всіх навколо, засуджує вчинки та людей. Це все через відсутність любові. Ці люди негативно впливають на оточуючих, у них є “талант” принижувати замаскованим сарказмом, змушують інших почуватись неповноцінними, а ті в свою чергу замикаються в собі, або просто здаються на користь переможця. Люди, що негативно впливають на інших свідомо відштовхують любов та розуміння. Вони завжди говорять про те, що у них в думках не надаючи значення руйнівному сенсу своїм словам. Вони можуть виправдовуватись називаючи свої слова “конструктивною критикою”, “чесними відносинами” або навіть “об*єктивною оцінкою”. Їх “талант” у тому, щоб шукати слабкі місця інших.

Для прикладу візьмемо одну історію. Кільком парам було дано завдання, за певний проміжок часу перерахувати десять хороших якостей, які притаманні його пратнеру. Всім пообіцяли приз за швидкість виконання. Цікаво, але не дивно, що до того часу, коли переможець вже закінчив свій список, деякі не могли написати жодного пункту. Ці люди не хотіли, або відмовлялись написати хоча б одну поизтивну характеристику людини з якою вони розділяли своє життя.

Відомо, що якщо розмовляти з рослинами або хвалити їх – ростуть краще, а при лайці та докорах умовільнюють ріст та можуть гинути. Якщо людина так впливає на рослини, то уявіть собі яку дію вона може чинити на інших людей.

Позитивна сила любові визначає ваш успіх в житті. Щоб досягати позитивних результатів – ви повинні уміти робити різні речі. Є три способи: зробити все самому, пропрохати щоб хтось це зробив, або об*єднатись з іншими людьми і допомагати їм.

Преший спосіб найбільш поширений. Але накладає найбільші обмеження, бо вас стримує час та ступінь зусиль які ви докладаєте. Якщо ви прочитаєте біографії великих людей, то помітите, що вони досягали великих результатів, користуючись допомогою інших людей. Інакше кажучи вони здійснювали свої плани з допомогою інших, або допомагаючи іншим.

Пропозиція допомоги – один з маловідомих секретів успіху. Ви можете виконувати поставлені задачі допомагаючи іншим виконувати ці задачі. Якщо ви директор фірми, або супервайзер, то успіх ваших підлеглих прямо залежить від вашого успіху. Якщо ви вчитель, то ваш успіх залежить від успіху ваших учнів, ви досягаєте його, коли вони досягають своїх, а не ваших цілей. Всі взаємовідносини, подружні в тому числі, розвиваються тоді, коли ви умієте допомагати одне одному.

Любов – це спосіб, користуючись яким, ви допомагаєте близьким досягати успіху. Вона виражаєтсья в здатності дати іншим людям відчути свою значимість та одареність. Даючи їм відчути впевненість та розуміння, вказуючи на їх позитивні якості, ви стимулюєте їх найкращим способом реалізовувати свій безмежний потенціал. Найбільше, що ви можете зробити для людей, це допомогти їм відкрити себе, той потенціал про який вони ніколи не могли здогадатись. Саме про це говорить заповідь “люби ближнього свого”.

Але допомога іншим – не вулиця з одностороннім рухом! Допомагаючи людям та указуючи на їх сильні якості ви також допомагаєте і собі. Ви не тільки задовольняєте свою потребу бути люблячим, кожна позитивна дія закріпить вашу впевненість у собі.

Як казала одна мудра людина: “Любов все подолає, якщо прийняти її. Немає перешкод з які вона не може подолати. Немає хвороби, яку вона не вилікує. Немає дверей, які би вона не могла відкрити. Немає провини, якої би вона не вибачила. Немає стін, які вона не зруйнує. Любов підніме вас на найвищий рівень”. Там вам і потрібно бути.

Я люблю все, що роблю. Я люблю свою роботу. Я люблю подорожувати. Я люблю своїх близьких. Я з любов*ю пишу ці рядки!