Книга по заробітку на AdSense (. pdf-версія)

Posted in Блогобудування

Книга по заробітку на AdSense (. pdf-версія)

Книга по заробітку на Adsense 400 на MFAЯ довго не хотів викладати, все тягнув, зволікав, лінувався. Звичайно, а хто захоче добровільно віддавати іншим секрет заробітку на AdSense? Тим більше, заробітку не маленького, а на рівні $ 300 – $ 400 на добу як мінімум.

Це не подобалося моїм читачам, які спочатку просто ображалися, потім писали злісні коментарі про те, який я мудак, і, врешті-решт, вчора увірвалися до мене додому з вимогою негайно викласти книгу в онлайн. Під загрозою перегляду роликів з Джастіном Бібер я все ж погодився. Заробітки заробітками, а порушувати психіку не хотілося …

Звичайно, це все жарти А правда в тому, що я кілька місяців перекладав книгу Xfactor’а, дізнавався там щось нове для себе, вчився, намагався ділитися власним досвідом з читачами. Сьогодні ж викладу всі ті статті, над якими працював ще з весни 2010 року. Насправді pdf-версія – це не переклад в прямому сенсі цього слова. У книзі описані як методи, якими ділився Джон, так і декілька власних прийомів (наприклад, згадка про роботу з SemRush).

За посиланням нижче ви знайдете більше півсотні сторінок рад, які при повному їх дотриманні безсумнівно допоможуть вам поліпшити своє фінансове становище. З іншого боку це не таємничі скрижалі, що містять щось унікальне і до цих пір невідоме. Це книга про те, як працювати … витирати піт з чола і знову працювати.

СКАЧАТИ (2,8 Мб)