Posts made in Січень 21st, 2012

любов – це коли ти віддаєш

Posted on Січ 21, 2012 in Не моє художнє

любов – це коли ти віддаєш

любов-це коли ти віддаєш частинку себе, а назад тобі нічого не треба..
це коли можна дуріти, і ніхто не образить…
це коли той кого любиш, стає блищим, нехай він і далеко..
це коли все чим ти жив, про що мріяв, не так як треба, але тобі і цоього достатньо…
любов-це коли все що ти говориш, без сарказму, коли це все каже твоя душа використовуючи жести та губи..
любов у кожного своя..
і це найприємніше що могло з нами статися..
(с)

Любов-це життя …….чому ж тоді вмираю я?….))

=)) Любов – це рана, що болить без болю,
Це леза вбивчого зрадлива грань,
Це щастя невдоволених бажань,
Це радощі пронизані журбою,
Це шлях самотності поміж журбою,
Це непомітного безумства хлань,
Це мисль про те, як здавались без бою.

ЛЮБОВ-це вогонь що у серці палає.
ЛЮБОВ-це час який швидко минає.
ЛЮБОВ-це світ в окулярах рожевих.
ЛЮБОВ-це планета у травах зелених.
ЛЮБОВ-це подорож на безкраї світи.
ЛЮБОВ-це свічка яка вічно горить.
Любов….

kisska1515.beon.ru

Read More

Любов – це …

Posted on Січ 21, 2012 in Не моє художнє

Любов – це …
  • Любов – це ризик. Ризик втратити себе в іншій людині і зупинитися, не зумівши вийти з цього стану. Але у нас є також можливість глибоко пізнати один одного і разом знайти ще велику життєву силу.
  • Любов – це пізнання. Завдяки їй ми стаємо причетними мудрості, дізнаємося нові шляхи, які інакше залишилися б для нас невідомими, і приходимо до самих себе
    Любити – це означає відчинятися. Це гра у відкриту, в той час як усе в нашому світі вчить нас закриватися, захищатися, використовувати будь-які засоби, аби не піддавати себе небезпеки, щоб нас не поранили, не знищили, не “купили”.
  • Любов – це істина. Вона не визнає вивертів, компромісів, подвійний або потрійний гри. Вона пряма і сутнісно.
  • Любов – це задум. Вона приречена на смерть, якщо не проходить певний шлях.
  • Любити – це значить робити вибір. Не приймати покірно те, що нам пропонують, але претендувати на активну, творчу роль у формуванні відносин, ніколи не шукати зручного шляху, прагнучи до істинного шлюбу умів перш, ніж тел.
  • Любов – це гідність. Вона не задовольняється тим, що попадеться під руку, не заповнює сексом внутрішню порожнечу, але поважає себе, свою унікальність.
  • Любов – це цілісність. Відносини істинної любові ніколи не ламають, не ранять особистість людини, але навпаки, підносять її і допомагають їй рости.
  • Любити означає надавати сенс життя. Переживаючи досвід любові, ми починаємо бачити істинне, незриме значення речей і подій, з яких складається лінія людського життя.

Сенс знаходиться всередині нас. Неможливо любити, якщо ми не знайшли сенс. Ось чарівний ключ! “Люби інших, як самого себе.” Це й означає: якщо ти хочеш любити, точкою відліку є любов до самого себе, пізнання самого себе. А для цього необхідно вміти надавати сенс, значення всім речам.

Той, хто не хоче рости, ніколи не ввійде в життєвий, справжній коло людського існування. Все, що він буде думати і говорити, в дійсності виявиться смертним. В усякому разі, його логіка – це логіка володіння. Парадоксальним чином не існувало б ні неврозу, ні відсутності психічного спокою, не будь у людини внутрішньої свободи. Саме ця свобода дозволяє індивіду хворіти або покращувати свій психічний стан. Для того, щоб любити по-справжньому, особистості необхідно мати низький рівень неврозу. Чим він нижчий, тим більше наша здатність до щирої любові. Отже, відправною точкою є праця самопізнання, аналізу, спрямований на те, щоб дізнатися про власний неврозі і прийняти його, зуміти назвати його по імені – його справжнім ім’ям, – а потім постаратися зменшити його, знаючи при цьому, що повністю усунути його неможливо.

Ті ж люди, які не відчувають себе невротиками, вважають себе кращими за інших, не ставлять питання про свій стан і плутають закоханість з любов’ю, – мертві. Людина має можливість жити живим або мертвим. Жити мертвим – це значить не приймати рішень, не робити вибору, не бажати знати, не прагнути до пізнання. Коротше кажучи, не надавати сенсу самому собі і, отже, всім речам.
Реальне можна дізнатися тільки через біль від зіткнення з помилковим. Щоб полюбити по-справжньому, необхідно пройти через закоханість. Для того щоб відкрити свою дійсну особу, потрібно зрозуміти і усунути всяке ототожнення із зовнішніми моделями, чужими нашій справжньої природі. Для цього потрібно робити зусилля, страждати, бути мужніми, постійно уважними та дисциплінованими. Потрібно зняти з себе зайвий вантаж, нав’язаний нам помилковими моделями, зовнішніми і внутрішніми орієнтирами. По суті, наше уявлення про самих себе – це той образ, який вселили нам інші люди і з яким ми самі себе ототожнюємо. Для того щоб зняти зі свого “я” кору накопичилися на ньому відкладень, часто буває недостатньо цілого життя. Інакше ми будемо залишатися незадоволеними, нещасними, нездатними любити.

У всіх без винятку людських істот в процесі розвитку їх особистості спостерігаються неврози, без зменшення або усунення яких неможливі правильні відносини з самими собою і, внаслідок цього, з іншими людьми.

Для набуття істинної здатності любити треба вміти визнавати і приймати власні суперечності, межі. Лише за допомогою визнання своєї обмеженості, за допомогою пов’язаного з цим страждання, починається шлях до самопізнання, до здатності любити по-справжньому.

Ніхто і ніколи не знаходить для себе підходящого чоловіка або підходящу жінку. Це дуже дивно, чи не так? Мільйони людей помиляються у виборі партнера?

Ні. Очевидно, що це не вина партнера. Не існує невідповідних чоловіків або жінок. Помилковий рівень, на якому ми вибираємо один одного, діємо, живемо. Ми підключаємо до роботи тільки розум і тіло. Увійдіть до світу самопізнання, сенсу, вступіть на шлях росту. Завдання, яке стоїть перед нами, полягає не в тому, щоб шукати кохання – потрібно увійти в сенс, усвідомленість, буття. Туди, де початок і кінець складають одне ціле.

Коли ми її пізнаємо, стане легше йти далі, і наш шлях буде все ближче підводити нас до нашого справжнього “я”, до здатності любити по-справжньому. Однак не слід думати, що можна знайти пізнання самих себе, ніби виграти змагання, раз і назавжди подолати лінію фінішу і перемогти. У того шляху, про який я кажу, немає кінця.

Очистившись, знизивши рівень неврозу, ми повинні – для того щоб зруйнувати останню стіну, що відокремлює нас від глибинної сутності життя, від безмір реальної дійсності, – відмовитися від самих себе, від відчуття власної суб’єктивності. Відректися від своєї особистості, яку ми з такими труднощами побудували. Якщо нам дістане мужності і віри зробити це, ми увійдемо в абсолютно безмежне, вічне вимір душі, в Любов.

Для того щоб вступити на шлях пізнання, потрібно виконати певну роботу, здійснити внутрішнє очищення, пізнати самих себе. Отже, першим конкретним справою є самопізнання. Пізнати самого себе – це значить провести аналіз прожитого життя. Піддати психоаналізу перші роки життя.

Cпособность любити пропорційна просуванню по шляху зростання особистості, унікальному і неповторному для кожного з нас. Тому – так само як не можна купити в аптеці таблетку зрілості для поверхневого людини – не існує, на жаль, ніякого правила або рецепта для кохання.

Неправда в Киеве, що любити вдається всім. Навпаки, деякі люди вміють любити. Це підтверджується неймовірною кількістю невдалих відносин. Це підтверджується тим фактом, що багато людей відчувають себе нещасливими в коханні. Хто сьогодні може відверто сказати самому собі, що він щасливий у коханні і здатний любити по-справжньому?

Але будьте впевнені: у справжньої любові не буває розриву відносин. Цього просто не може трапитися, за визначенням. Кризи, перешкоди, про які говорять завжди і всюди, вже закладені в нас самих, тому у відносинах справжнього кохання потрібно постійно брати до уваги відмінності між партнерами, труднощі у спілкуванні, страждання.

У справжнього кохання партнери сходяться разом, щоб іти одним шляхом до істини, викриття фальші, яка криється в людському єстві, та відкриттю власної унікальності. Вони живуть духовним життям, вони знайшли свою божественну сутність.
Справжні відношення любові здійснюються тільки між такими людьми, які хочуть вийти за межі самих себе. Вони можуть бути тільки між справжніми особистостями. Поміркуйте про це лояльно, постарайтеся побачити – наодинці з собою і з партнером – нестача в вас автентичності, і тоді ви все зрозумієте.

Мета людської істоти полягає в пізнанні самого себе. І відносини істинної любові можуть дати можливість прийти до цієї мети. Різниця між справжньою любов’ю і любов’ю “звичайної” полягає в наступному: перша є шлях до пізнання, друга залишається сама в собі. У другому випадку любов навіть може бути прекрасною у своїх проявах, жестах, почуттях, але вона спрямована тільки на партнера і на цьому зупиняється. Здійснення ж справжнього кохання має сприяти тому, щоб ці відносини дієво, реально, конкретно розвивалися в напрямку пізнання.

nalevo.info

Read More