Posts made in Січень, 2012

любов – це коли ти віддаєш

Posted on Січ 21, 2012 in Не моє художнє

любов – це коли ти віддаєш

любов-це коли ти віддаєш частинку себе, а назад тобі нічого не треба..
це коли можна дуріти, і ніхто не образить…
це коли той кого любиш, стає блищим, нехай він і далеко..
це коли все чим ти жив, про що мріяв, не так як треба, але тобі і цоього достатньо…
любов-це коли все що ти говориш, без сарказму, коли це все каже твоя душа використовуючи жести та губи..
любов у кожного своя..
і це найприємніше що могло з нами статися..
(с)

Любов-це життя …….чому ж тоді вмираю я?….))

=)) Любов – це рана, що болить без болю,
Це леза вбивчого зрадлива грань,
Це щастя невдоволених бажань,
Це радощі пронизані журбою,
Це шлях самотності поміж журбою,
Це непомітного безумства хлань,
Це мисль про те, як здавались без бою.

ЛЮБОВ-це вогонь що у серці палає.
ЛЮБОВ-це час який швидко минає.
ЛЮБОВ-це світ в окулярах рожевих.
ЛЮБОВ-це планета у травах зелених.
ЛЮБОВ-це подорож на безкраї світи.
ЛЮБОВ-це свічка яка вічно горить.
Любов….

kisska1515.beon.ru

Read More

Любов – це …

Posted on Січ 21, 2012 in Не моє художнє

Любов – це …
  • Любов – це ризик. Ризик втратити себе в іншій людині і зупинитися, не зумівши вийти з цього стану. Але у нас є також можливість глибоко пізнати один одного і разом знайти ще велику життєву силу.
  • Любов – це пізнання. Завдяки їй ми стаємо причетними мудрості, дізнаємося нові шляхи, які інакше залишилися б для нас невідомими, і приходимо до самих себе
    Любити – це означає відчинятися. Це гра у відкриту, в той час як усе в нашому світі вчить нас закриватися, захищатися, використовувати будь-які засоби, аби не піддавати себе небезпеки, щоб нас не поранили, не знищили, не “купили”.
  • Любов – це істина. Вона не визнає вивертів, компромісів, подвійний або потрійний гри. Вона пряма і сутнісно.
  • Любов – це задум. Вона приречена на смерть, якщо не проходить певний шлях.
  • Любити – це значить робити вибір. Не приймати покірно те, що нам пропонують, але претендувати на активну, творчу роль у формуванні відносин, ніколи не шукати зручного шляху, прагнучи до істинного шлюбу умів перш, ніж тел.
  • Любов – це гідність. Вона не задовольняється тим, що попадеться під руку, не заповнює сексом внутрішню порожнечу, але поважає себе, свою унікальність.
  • Любов – це цілісність. Відносини істинної любові ніколи не ламають, не ранять особистість людини, але навпаки, підносять її і допомагають їй рости.
  • Любити означає надавати сенс життя. Переживаючи досвід любові, ми починаємо бачити істинне, незриме значення речей і подій, з яких складається лінія людського життя.

Сенс знаходиться всередині нас. Неможливо любити, якщо ми не знайшли сенс. Ось чарівний ключ! “Люби інших, як самого себе.” Це й означає: якщо ти хочеш любити, точкою відліку є любов до самого себе, пізнання самого себе. А для цього необхідно вміти надавати сенс, значення всім речам.

Той, хто не хоче рости, ніколи не ввійде в життєвий, справжній коло людського існування. Все, що він буде думати і говорити, в дійсності виявиться смертним. В усякому разі, його логіка – це логіка володіння. Парадоксальним чином не існувало б ні неврозу, ні відсутності психічного спокою, не будь у людини внутрішньої свободи. Саме ця свобода дозволяє індивіду хворіти або покращувати свій психічний стан. Для того, щоб любити по-справжньому, особистості необхідно мати низький рівень неврозу. Чим він нижчий, тим більше наша здатність до щирої любові. Отже, відправною точкою є праця самопізнання, аналізу, спрямований на те, щоб дізнатися про власний неврозі і прийняти його, зуміти назвати його по імені – його справжнім ім’ям, – а потім постаратися зменшити його, знаючи при цьому, що повністю усунути його неможливо.

Ті ж люди, які не відчувають себе невротиками, вважають себе кращими за інших, не ставлять питання про свій стан і плутають закоханість з любов’ю, – мертві. Людина має можливість жити живим або мертвим. Жити мертвим – це значить не приймати рішень, не робити вибору, не бажати знати, не прагнути до пізнання. Коротше кажучи, не надавати сенсу самому собі і, отже, всім речам.
Реальне можна дізнатися тільки через біль від зіткнення з помилковим. Щоб полюбити по-справжньому, необхідно пройти через закоханість. Для того щоб відкрити свою дійсну особу, потрібно зрозуміти і усунути всяке ототожнення із зовнішніми моделями, чужими нашій справжньої природі. Для цього потрібно робити зусилля, страждати, бути мужніми, постійно уважними та дисциплінованими. Потрібно зняти з себе зайвий вантаж, нав’язаний нам помилковими моделями, зовнішніми і внутрішніми орієнтирами. По суті, наше уявлення про самих себе – це той образ, який вселили нам інші люди і з яким ми самі себе ототожнюємо. Для того щоб зняти зі свого “я” кору накопичилися на ньому відкладень, часто буває недостатньо цілого життя. Інакше ми будемо залишатися незадоволеними, нещасними, нездатними любити.

У всіх без винятку людських істот в процесі розвитку їх особистості спостерігаються неврози, без зменшення або усунення яких неможливі правильні відносини з самими собою і, внаслідок цього, з іншими людьми.

Для набуття істинної здатності любити треба вміти визнавати і приймати власні суперечності, межі. Лише за допомогою визнання своєї обмеженості, за допомогою пов’язаного з цим страждання, починається шлях до самопізнання, до здатності любити по-справжньому.

Ніхто і ніколи не знаходить для себе підходящого чоловіка або підходящу жінку. Це дуже дивно, чи не так? Мільйони людей помиляються у виборі партнера?

Ні. Очевидно, що це не вина партнера. Не існує невідповідних чоловіків або жінок. Помилковий рівень, на якому ми вибираємо один одного, діємо, живемо. Ми підключаємо до роботи тільки розум і тіло. Увійдіть до світу самопізнання, сенсу, вступіть на шлях росту. Завдання, яке стоїть перед нами, полягає не в тому, щоб шукати кохання – потрібно увійти в сенс, усвідомленість, буття. Туди, де початок і кінець складають одне ціле.

Коли ми її пізнаємо, стане легше йти далі, і наш шлях буде все ближче підводити нас до нашого справжнього “я”, до здатності любити по-справжньому. Однак не слід думати, що можна знайти пізнання самих себе, ніби виграти змагання, раз і назавжди подолати лінію фінішу і перемогти. У того шляху, про який я кажу, немає кінця.

Очистившись, знизивши рівень неврозу, ми повинні – для того щоб зруйнувати останню стіну, що відокремлює нас від глибинної сутності життя, від безмір реальної дійсності, – відмовитися від самих себе, від відчуття власної суб’єктивності. Відректися від своєї особистості, яку ми з такими труднощами побудували. Якщо нам дістане мужності і віри зробити це, ми увійдемо в абсолютно безмежне, вічне вимір душі, в Любов.

Для того щоб вступити на шлях пізнання, потрібно виконати певну роботу, здійснити внутрішнє очищення, пізнати самих себе. Отже, першим конкретним справою є самопізнання. Пізнати самого себе – це значить провести аналіз прожитого життя. Піддати психоаналізу перші роки життя.

Cпособность любити пропорційна просуванню по шляху зростання особистості, унікальному і неповторному для кожного з нас. Тому – так само як не можна купити в аптеці таблетку зрілості для поверхневого людини – не існує, на жаль, ніякого правила або рецепта для кохання.

Неправда в Киеве, що любити вдається всім. Навпаки, деякі люди вміють любити. Це підтверджується неймовірною кількістю невдалих відносин. Це підтверджується тим фактом, що багато людей відчувають себе нещасливими в коханні. Хто сьогодні може відверто сказати самому собі, що він щасливий у коханні і здатний любити по-справжньому?

Але будьте впевнені: у справжньої любові не буває розриву відносин. Цього просто не може трапитися, за визначенням. Кризи, перешкоди, про які говорять завжди і всюди, вже закладені в нас самих, тому у відносинах справжнього кохання потрібно постійно брати до уваги відмінності між партнерами, труднощі у спілкуванні, страждання.

У справжнього кохання партнери сходяться разом, щоб іти одним шляхом до істини, викриття фальші, яка криється в людському єстві, та відкриттю власної унікальності. Вони живуть духовним життям, вони знайшли свою божественну сутність.
Справжні відношення любові здійснюються тільки між такими людьми, які хочуть вийти за межі самих себе. Вони можуть бути тільки між справжніми особистостями. Поміркуйте про це лояльно, постарайтеся побачити – наодинці з собою і з партнером – нестача в вас автентичності, і тоді ви все зрозумієте.

Мета людської істоти полягає в пізнанні самого себе. І відносини істинної любові можуть дати можливість прийти до цієї мети. Різниця між справжньою любов’ю і любов’ю “звичайної” полягає в наступному: перша є шлях до пізнання, друга залишається сама в собі. У другому випадку любов навіть може бути прекрасною у своїх проявах, жестах, почуттях, але вона спрямована тільки на партнера і на цьому зупиняється. Здійснення ж справжнього кохання має сприяти тому, щоб ці відносини дієво, реально, конкретно розвивалися в напрямку пізнання.

nalevo.info

Read More

Лесбіянки і геї – факти та міти

Posted on Січ 13, 2012 in НК

Лесбіянки і геї – факти та міти

В останні десятиріччя проводились дослідження, що допомогли відкрити багато цікавих фактів про людську сексуальність. Напрямок дослідження гомосексуалізму, проведений Кінсей у 1948-52 рр., неодноразово критикувався, але більшість дослідників вважає його актуальним і сьогодні.

Своїми дослідженнями Кінсей підтвердив, що більша частина суспільства є гетеросексуальною, частина – гомосексуальною, а решта – щось середнє між ними.

Гетеросексуальною є особа яка здатна емоційно, психологічно і фізично любити особу протилежної статі.

Гомосексуальною є особа, яка здатна емоційно, психологічно і фізично любити особу своєї статі.

Бісексуальною є особа, яка здатна емоційно, психологічно і фізично любити особу своєї і протилежної статі.

Лесбіянка – гомосексуальна жінка.

Гей – гомосексуальний чоловік.

Особиста сексуальна орієнтація – це щось значно більше, аніж просто сексуальний аспект. Гомосексуалісти, гетеросексуали і бісексуали повною мірою здатні нести відповідальність та виконувати свої зобов’язання перед особою, яку вони кохають незважаючи на їхню сексуальну орієнтацію. Елементами, що формують гетеросексуальні відносини, є любов, повага, довіра, ті ж самі елементи формують відносини між геями та лесбіянками. Глибока емоційна залежність між двома чоловіками чи жінками визначається турботою, любов’ю і взаєморозумінням у стосунках. Такою ж вона є між чоловіком і жінкою, які кохають одне одного.

Основною відмінністю між гетеросексуалами та гомосексуалістами є об’єкт їхнього кохання. Причиною виникнення упереджень та стереотипів у суспільстві є незнання психології та сексології геїв та лесбіянок.

Визначення особистої сексуальної орієнтації

Хоча вже було багато зроблено у галузі сексології, але остаточно так і не сформовано визначення особистої сексуальної орієнтації. Особа може бути гомосексуальною, гетеросексуальною, або чимось середнім між ними.

Гомосексуальність – це не душевна хвороба, тому вона не може лікуватись і не є інфекційною. Це також не вроджений дефект – помилка природи. Геї та лесбіянки не можуть змусити будь-кого бути такими як вони, а також спокушати чи переконувати бути геями та лесбіянками. Неможливо змінити свою сексуальну орієнтацію так само, як неможливо позбутися власних веснянок.

Жінка не стане лесбіянкою тільки тому, що боїться або ненавидить чоловіків, навіть якщо вона зазнала сексуального насильства з їхнього боку. Натомість жінка стане гетеросексуальною через насильство з боку іншої жінки або ненависть до жінок. Жінка є лесбіянкою тільки тому, що її приваблює інша жінка. Так само чоловік не буде геєм через боязнь чи ненависть до жінок, навіть якщо у дитинстві він зазнав тяжких психічних травм. Натомість, його можуть просто приваблювати чоловіки.

Дослідження не спроможні з’ясувати психосоціальні впливи на причини поведінки геїв, відслідкувати іхнє оточення, батьківські стилі поведінки, психологічні атрибути і рольові ігри. Окрім того, не підтверджено, що визначальником орієнтації є біологічні впливи, тобто спадковість або гормональні зміни. Існує думка, що особиста сексуальна орієнтація у людини формується протягом перших п’яти років життя, а деякі сексологи вважать, що цей процес відбувається ще в утробі матері.

Стереотипи:

У суспільстві існує сформований образ типового гомосексуаліста, натомість немає образу гетеросексуала. В цілому у суспільстві поширена неправдива інформація про геїв та лесбіянок. Ось для прикладу кілька ФАКТІВ.

Геї та лесбіянки можуть мати довготривалі стосунки. Негативна суспільна думка щодо геїв та лесбіянок спонукує їх приховувати свої відносини від оточуючих.

Якщо особа є бісексуальною, це ще не означає, що вона не може змінити свій спосіб мислення чи зав’язати довготривалі стосунки. Це означає, що вона може вступити у довготривалі стосунки з особою своєї або протилежної статі.

Лесбіянки і геї не створюють загрози сімейному союзові. Вони є його частиною. Як і всі гетеросексуали, більшість геїв та лесбіянок любить своїх батьків, хоче мати власних дітей. Справді, чимало з них здатні виховувати власних дітей і відповідати за них так само, як гетеросексуали.

Медіа підкреслюють те, що злочини були скоєні саме геями, вживають у заголовках слово “гомосексуаліст”, в той час як “гетеросексуал” не вживають, якщо йдеться не про геїв. Більшість геїв – законослухняні громадяни і однаково хвилюються про безпеку кожної людини (включаючи дітей), як і гетеросексуали.

Багато лесбіянок не уподібнюється мужчинам, а геїв – чоловікам. Люди переважно не можуть сказати, коли вони зустрічають гея чи лесбіянку, в той час як геї чітко свідомі своєї статевої приналежности. Іншими словами, чоловіки відчувають себе в повній мірі чоловіками, а жінки – жінками.

У більшості гейо/лесбіянських пар одна особа не діє як жінка, а інша – як чоловік. Жіночий рух показав нам, що люди повинні бути самими собою і що стереотипна роль чоловіка (агресивний, сильний, сміливий) на противагу жінкам (ніжна, пасивна, слабка і делікатна) є в кожному з нас, як в людській расі. Дослідження показують, що найщасливішими людьми в світі, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації, є люди, які здатні виявляти повний спектр людських емоцій в різних ситуаціях.

Секс з особою тієї ж статі не робить людину гомосексуалом, так само, як секс з особою протилежної статі не робить її гетеросексуалом. Емоційні та психологічні аспекти також впливають на сексуальну орієнтацію кожного. Коли гей чи лесбіянка одружуються через те, що суспільство вимагає “чинити правильно”, вони виявляють, що їхні почуття до особи своєї статі не зникають. Promiscuity (розбещеність) – термін, який вживають щодо всіх геїв, хоча насправді лише деякі геї є розбещеними, як і деякі гетеросексуали.

СНІД – це не “хвороба геїв”. СНІД спричиняється вірусом ВІЛ, що поширюється внаслідок поведінки високого ризику і не дискримінує сексуальну орієнтацію людини. Хоча значний відсоток хворих на СНІД є геями, але це ще не означає, що чималий відсоток геїв хворі на СНІД. СНІД також не слід трактувати як “кару Божу” щодо гомосексуалів, адже більшість хворих на СНІД в інших країнах є гетеросексуалами. Більше того, лесбіянки мають найнижчий показник усіх хвороб, що передаються статевим шляхом серед населення.

Статистика:

У своєму дослідженні Кінсей дійшов такого висновку: приблизно 80% населення є винятково гетеросексуалами, 10% – геями, а решта мають схильність до гомосексуалізму.

Це означає, що приблизно один з кожних десяти людей, яких ви зустрічаєте щодня є геєм.

Приблизно один з кожних десяти дітей може стати геєм, і один з кожних десяти членів вашої родини можливо є геєм.

Ви можете подумати: “Якщо так багато людей є геями, то чому я знаю так мало геїв?”

Бо більшість геїв приховує свою сексуальну орієнтацію, побоюючись бути затаврованим суспільством.

Дослідження також показали, що ці 10% з часом не змінюються, залишаються сталими, незалежно від того, приймає чи не приймає їх суспільство.

Якщо геїв, або лесбіянок прийме наше суспільство, це процентне співвідношення не збільшиться і не зменшиться. Однак, геї не повинні більше страждати від пануючих упереджень.

Релігія:

Сьогодні існує багато трактувань Біблії, що видно з кількості наявних релігій. Більшість релігій у Північній Америці протидіє практиці гомосексуалізму, але сприймає таких людей. Є деякі релігії, які відкидають гомосексуалізм, а інші, хоча їх дуже мало, приймають як орієнтацію так і практику. Традиційна сексуальна практика самотніх людей полягає або в гетеросексуальному шлюбі, або у chastity (цнотливості).

Є два головні аргументи проти практики гомосексуалізму. По-перше, що геї не є репродуктивними відтворювачами потомства. Це йде з біблійних часів, коли розмноження вважалось життєво важливим для виживання людей. Сьогодні розмноження видів більше не є єдиною причиною тривалих стосунків – гетеросексуальних або гомосексуальних зобов’язань. Кохати, підтримувати, збагачувати зв’язок – також вагомі причини.

Наступним важливим моментом проти практики гомосексуалізму є те, що це “суперечить природі” (неприродно). Припущення, зроблене у Біблії, полягає в тому, що всі є гетеросексуальними і що будь-які “гомосексуальні акти” мають суто фізичну природу, є суто фізичні. Однак сучасні наукові дослідження показують сталу природу чоловічої сексуальної орієнтації. Людська сексуальна орієнтація є центральною для самовизначення. Це природно для людей і не може бути змінено, незважаючи на те, чи вони є гомо, гетеро або десь посередині. Більше того, гомосексуалізм не є чисто фізичний за природою. Лесбіянські і геївські пари відчувають такі самі емоційні почуття, як і будь-які гетеросексуальні пари. Щодо фізичного аспекту цих стосунків, то він не є визначальним.

Серед представників усіх релігій є геї і лесбіянки. Деякі лесбіянки і геї глибоко віруючі, інші – ні. Біблія говорить, що ми повинні любити наших ближніх і не осуджувати інших. Однак до лесбіянок та геїв у більшості релігій ставляться як до аутсайдерів, внаслідок чого деякі з них вважають себе людьми поза межею. Сучасний діалог з релігіями про гомосексуалізм є позитивним кроком. Це дає підстави багатьом геям та лесбіянкам сподіватися, що у майбутньому гомосексуали та релігії будуть толерантно ставитись одне до одного.

Підсумок:

Діти в нашому суспільстві виховуються у традиціях гетеросексуального стилю життя і зазвичай засвоюють негативні стереотипи щодо гомосексуалів. Однак плутанина, як правило, стається з людьми, яким трапилось бути геями, коли вони усвідомлюють, що вони “одні з тих людей”, все ж вони не відповідають тим стереотипам. Тоді геї почуваються ображеними, ізольованими, винними, впадають у депресію.

Бути “під ковпаком” означає, що геї і досі не прийняли своєї сексуальности. Більшість з них ніколи не признається собі в тому, що вони глибоко засвоїли ненависть суспільства щодо себе. Тиск і вимога з боку суспільства бути гетеросексуалами є надзвичайно сильними.

Момент, коли людина вперше позитивно сприймає свою гомосексуальність називається “вийти з-під ковпака”, і це може трапитись будь-коли. Чимало лесбіянок та геїв відчувають абсолютний терор, проходячи через це, але справу можна полегшити, якщо підготувати себе. Є багато хибних стереотипів, отже кожна людина повинна перевиховувати себе. Ніхто з нас не може бути у злагоді з самим собою, доки ми не приймемо власної сексуальності.

Коли гомосексуал прийняв свою сексуальність, він або вона може вирішувати – сказати про це іншим людям чи ні. Деякі геї та лесбіянки ведуть подвійне життя, щоби захистити себе. Однак це призводить до ще більшого стресу і соціальної ізоляції. Багато лесбіянок та геїв, які не приховують своєї сексуальності, виявляють, що їхній власний імідж зміцнюється, навіть якщо є деякі негативні аспекти на шляху до цього. Це рішення, яке кожен гей повинен прийняти.

Однією з важливих проблем у цьому процесі є те, що геї та лесбіянки перебувають у меншості, рідко знаходять підтримку у батьків, особливо, якщо вперше сказали їм про свою сексуальну орієнтацію. Є групи підтримки і для гомосексуалів, і для їхніх батьків, хоча вони малодоступні у “глухому суспільстві”.

Способи, якими гомосексуалів можна пригнітити, такі:

Звільнення з роботи або виселення з квартири (навіть протизаконно);

Нерівність у законах в різних галузях, включаючи закони про шлюб та виховання дітей;

Відкидання релігією;

Страх перед насильством, якщо вони публічно демонструють свої стосунки;

Образливі зауваження людей, які не усвідомлюють, що поруч знаходиться гей або лесбіянка;

Відмова батьків від дітей, коли батьки з’ясовують, що їхні син чи дочка – гей чи лесбіянка.

Стиль життя геїв і лесбіянок:

Стиль життя геїв і лесбіянок такий же різноманітний, як і гетеросексуалів. Серед геїв є представники усіх соціальних класів, рас, релігій, професій та політичних переконань. Єдине, що обов’язково поєднує геїв – їхнє бажання емоційного та сексуального спілкування з особою тієї ж статі і те, що вони поділяють досвід приниження з боку ворожого оточення.

Незважаючи на негативне ставлення суспільства до геїв та лесбіянок, більшість з них живуть щасливим і здоровим життям. Вони є продуктивними членами суспільства, навіть якщо і приховують свою орієнтацію.

Міти про геїв та лесбіянок:

Міт №1: Лесбіянки та геї змушують неповнолітніх дітей до гомосексуалізму.

Факт: Дослідження показують, що сексуальна орієнтація визначається перед народженням або в дуже ранньому віці і не може нав’язуватись іншими особами.

– Вивчення 161 гомосексуального чоловіка серед близнюків або усиновлених братів, показало, що 22% серед близнюків та 11% серед усиновлених братів були геї, що підтверджує теорію біологічних зв’язків. – Bailey J. M. and Pillard R. Genetic Study of Male Sexual Orientation Arch gen Psych, 1991.

– Вивчення лесбіянок-близнючок дало схожі результати: ймовірність серед сестер-близнючок стати лесбіянками чи бісексуалками втричі більша, ніж у близнюків чоловічої статі. – Bailey J. M.and Pillard R. Genetic Study of Male Sexual Orientation Arch gen Psych, 1991.

– Вивчення особливостей мозкової тканини 19 гомосексуалів та 16 гетеросексуалів чоловіків показали надто великі відмінності між двома групами в побудові клітин у гіпофізі (ділянка, що відповідає за сексуальність). – Le Vay S. Science, 1991.

– Більшість із 979 гомосексуалістів і 477 гетеросексуалістів чоловіків підтверджує, що їх сексуальна орієнтація була сформована в юному віці, незалежно від їхньої сексуальної активности в цей час. – Bell A.P., Weineberg MS, Hammersmith SK Sexual Preference: It`s development in Men and Women, Indiana University Press, Bloomington, 1981.

Міт №2: Дорослі геї та лесбіянки є небезпечними для дітей.

Факти: Сексуальні зловживання дітьми відбувається переважно у сім’ї. Найчастіше у сексуальні відносини поза сім’єю дітей втягують педофіли. Дорослі лесбіянки та геї не менше ненавидять педофілів, аніж гетеросексуали.

Педофілам дуже часто байдуже, хто буде їхньою жертвою – дитина чоловічої чи жіночої статі. Вони більше керуються силою, контролем і ворожістю, ніж сексуальним бажанням. Жертв серед хлопчиків у два рази більше, аніж серед дівчаток. – Freud K et al. Erotic gender differentiation in Pedophilia Archives of Sexual Behavior,1991.

– Вивчення 930 жінок у Сан-Франциско показало, що інцест у 95% випадків здійснювали чоловіки-родичі, найчастіше – батьки або дядьки. – Russell D the Secret Trauma, Basic Books, 1986.

– Вивчення сексуальних домагань правопорушників приводить до висновку, що гетеросуксуальні дорослі становлять більшу загрозу для дітей, ніж дорослі гомосексуали. – Grouth AN, Men Who Rape, Plenum Press Ny, 1979.

Міт № 3: Геї та лесбіянки не можуть бути вчителями.

Факти: У більшості штатів США вчителів геїв та лесбіянок вчать не виявляти своєї сексуальної орієнтації, бо це може призвести до втрати роботи. Вищенаведена статистика підтверджує – міт про те, що геї та лесбіянки можуть вплинути на сексуальну орієнтацію студентів і можуть бути небезпечними для них, – не відповідає дійсності. І це не значить, що вони є гіршими вчителями, на відміну від вчителів – гетеросексуалів.

– 1974 року Національна Освітня Організація прийняла резолюцію щодо “сексуальної орієнтації” про заборону дискримінації працівників з нетрадиційною орієнтацією їхніми роботодавцями.

– Результати психологічного тесту, за допомогою якого визначали кваліфікацію вчителів, показали, що високофаховими серед них є 74% вчителів геїв та лесбіянок і 66% гетеросексуалів. – Martin M. Gay Lesbian and heterosesexual teachers: Acceptance of Self, Acceptance of Others, unpublished report, 1990.

– Верховний суд Каліфорнії постановив, що штат не може відібрати у вчителя-гомосексуаліста ліцензію, що дає право на викладання, доки не буде підтверджено його професійної непридатности. – Morrison V. State Board of Education, 1969.

Міт № 4 Геї та лесбіянки руйнують сім’ї.

Факт: Менше половини одружених американців мають традиційні моногамні сім’ї.

Незважаючи на численні офіційні та соціальні обставини, багато лесбіянок та геїв намагаються зберегти родинні зв’язки та борються за право мати власних дітей чи всиновлювати їх.

Тільки 26% американських сімей визнано традиційними сім’ями – це одружені пари, що мають принаймні одну дитину. Ця цифра зменшилась на 14% порівняно з 1970 роком. Половина з усіх, хто недавно одружився, передбачає врешті-решт розлучитися, і з 1970 року кількість сімей без одного з батьків зросла на 139%. – U.S. Census Bureau 1991 Current Population Survey.

Переклала Вікторія Королишин

www.ji.lviv.ua

Read More

новий рік і наслідки

Posted on Січ 6, 2012 in Щоденник

новий рік і наслідки

Щойно подумалось про те, що відчуває індивід, коли почує “новий рік”.. особливо класно викладати думку, коли ти про неї думаєш, а не після того як забув її. Бо те, що написано “щойно” значить “зранку”, а зараз вже післяобідній час. Тепер нагадаю самому собі про свої думки.  

Read More

Як відрізнити гарний дизайн сайту від поганого? Поясню

Posted on Січ 2, 2012 in Розробка

Як відрізнити гарний дизайн сайту від поганого? Поясню

Перш ніж перейти до обговорення і визначень “хороший” або “поганий” визначимось навіщо ця стаття взагалі. На самому початку розробки сайту у замовника виникає бажання зробити саме “красивий” сайт, а вже потім він думає за його функціональність, зручність, розкрутку та комерційну(грошову) віддачу. Найбільше розбіжностей у поглядах дизайнера та замовника виникає з ряду причин, це може бути капризність клієнта, або недосвідченість дизайнера. Але причина не завжди в цьому. найголовніша причина – різні погляди на те, як повинен виглядати саме цей сайт.

Read More