Posts made in Липень, 2011

Красивая молодая девушка с огненно-рыжими длинными волосами и ярко-зелеными глазами

Posted on Лип 29, 2011 in Не моє художнє

Красивая молодая девушка с огненно-рыжими длинными волосами и ярко-зелеными глазами

Она курила на крыше. Шел дождь, стекая каплями по ее лицу так, что они казались слезами. А может это и были слезы. Рядом стояла кружка с горячим какао, пачка папирос. Она обернулась и встретилась со своим отражением. Из зеркала на нее смотрела красивая молодая девушка с огненно-рыжими длинными волосами и ярко-зелеными глазами. «Пора» подумала она, бросила окурок и подошла к краю крыши. Она стала на самый краешек и широко развела руки, как будто хотела обнять весь мир. На ее лице расцвела усталая, но счастливая улыбка. А потом она сделала шаг и полетела…Упала она на голову какой-то бабульки, которая ходила на базар за картошкой. И все бы хорошо…….

Read More

Гроші чи кохання?

Posted on Лип 27, 2011 in Не моє художнє

Гроші чи кохання?

Гроші чи коханняНе скажу, що я підтримаю, але для ознайоплення з думками людей викладу.

Було скучно в дорозі вирішив написати статтю. Сьогодні поцілунок вже нічого не значить. Обійми та навіть більше секс нічого не означають. Чи є в цьому причини? Революція індефікується не тільки в змінах економічних та політичних. Духовність первоначало всього. Знищивши духовність знищуєш народ. Свого часу більшовики запустили механізм, який і до цього часу неможливо зупинити.

Read More

Джон Девісон Рокфеллер

Posted on Лип 27, 2011 in НК

Джон Девісон Рокфеллер

John D. Rockefeller“Умение общаться с людьми – это товар, который можно купить так же, как мы покупаем чай или кофе, и за этот товар я готов заплатить больше, чем за что-либо другое”

Джон Де́вісон Рокфе́ллер (англ. John Davison Rockefeller, Sr.; *8 липня 1839, Річфорд, штат Нью-Йорк (штат) — †23 травня 1937, Ормонд Біч, Флоріда) — американський підприємець та філантроп. 1890 року заснував в Огайо компанію Standard Oil, яка на вершині свого розвитку контролювала 90% американського нафтового ринку та ціноутворення на ньому. 1911 року Верховний Суд США вирішив, що «Standard Oil» є монополією та постановив подрібнити її на 39 компаній. Рокфеллер вважався найбагатшою людиною свого часу. За своє життя витратив близько 500 мільйонів доларів на освітні, медичні та культурні проекти. Джон Девісон Рокфеллер був нафтовим магнатом – на початку 20 ст. контролював 56% акціонерного капіталу країни і зосередив у своїх руках керівні посади в 112 найбільших промислових,транспортних,страхових та фінансових компаніях країни. Від них залежив добробут мільйонів людей.

Read More

Пасха/песах

Posted on Лип 25, 2011 in НК

Пасха/песах

Пасха/песах(греч. πάσχα от евр. pesakh; также chag-hamazzoth, “праздник опресноков”; έορτή των άξύμον, solemnitas azymorum) — один из трех великих праздников иудейских, установленный в память чудесного избавления евреев от рабства египетского.

Read More

Лист коханому

Posted on Лип 25, 2011 in Не моє художнє

Лист коханому

ЛИСТ КОХАНОМУ

Ні, ну звичайно ж я тебе люблю, як ти міг засумніватися?
Адже я люблю, коли ти хропиш уночі, як стадо поранених бізонів – це мене заспокоює.
Люблю витягувати з-під ліжка твої шкарпетки, їхній запах освіжає кімнату.
Люблю, коли ти рано-вранці, годині о 5-й, приходиш із “роботи”, з подряпаною “мишкою” спиною і в помаді, якою користується твій “комп”ютер”.
Люблю, коли ти говориш, що нова дівчина на вашій роботі не така симпатична, як тобі здалося вчора, бо вона відмовилася піти з тобою на обід.
Люблю, коли ти працюєш усі вихідні.

Read More