Posts made in Червень, 2011

Як поскаржитись на світ в пустоту короткими фразами.

Posted on Чер 30, 2011 in Щоденник

Як поскаржитись на світ в пустоту короткими фразами.

Навіщо тобі дівчина, до якої не можна подзвонити о 4 ночі і спитати загуглювати ДНСи, бо в твого провайдера вони впали. І це не жарт. Бо не смішно. А все що не смішне – не жарт. Суть в тому не те, що поставлена задача не дівчача чи ще якось там, а в тому, що ця непотрібна і не подується допомогти тобі. Тому й питати не хочеться. Все одно з усих сил тебе зроблять йолопом. Тому не любиш. Нікого на світі не любиш. Тому тобі нічого не потрібно взагалі.

Зранку твій начальник від тебе захоче щось новеньке, зробить винним в тому, що ти не в творчому пориві. А якщо ти сам собі начальник, все одно винним будеш. Не забувай, тобі ніхто не потрібен. Якщо хоч на мить забудеш – біда. Весь світогляд зазнає краху. Ти себе руйнуєш на самому початку. І все. Була людина – лишився “пшик”. Щоправда дурна фраза, скажу тобі. Не скажу тобі. Сам здогадайся.

І саме образливе, що тебе в чистому вигляді вважають невдахою і повним лайном. Або заздрять удачам і знаходять сотні причин вважати тебе повним лайном. Ти – це всі твої бажання і хотіння. Ти – це всі емоції, які були відповіддю на їхні вчинки і твої старання. А та дівчина, яка тобі абсолютно була не потрібна о 4 ранку, на світанні, думає, що ти або кусочок ублаженія, якщо так можна було сказати. Вона думає, що ти той, хто повинен любити тебе, я в цьому впевнений, я це знаю. Віриш? Вона хоче від тебе бездумності, вона хоче від тебе банальності. Та й ще трішки хоче від тебе. Кусочок любві, кусочок сексу, підтримку своїх невдач, свого життя загалом та логічну зв*язку цього всього словами та тілом. Та що не зрозуміло? Думаю в цих словах все й без того просто зрозуміло. Якщо я не кажу, що козел рогатий, а баран дурний, це не позбавляє мої думки логіки, змісту та простоти розуміння.

Все дуже просто. Вона тобі не потрібна. І без істерик. Добре? У неї завищена самооцінка. Може це ти приклався, друже? Подумай.

Read More

Моя квартира, як карта світу

Posted on Чер 28, 2011 in НК

1. Гардероб – це Китай. Так! Ви можете говорити кому завгодно, що це HUGO BOSS, COVALLI, GUCCI. Все одно це КИТАЙ!
2. Aнтресолі – це Монголія, бо ніхрена не зрозуміло, що там лежить, що там відбувається. Взагалі ніхрена не зрозуміло!
3. Kухня – це Близький Схід, бо там постійно, щось готується. Там все на ножах, постійний фарш, м’ясо по стінах, сльози, соплі.
4. США. Якщо Ви живете з тещею, то кімната тещі це США. Відкриваємо двері – ось воно, тупе обличчя керівника держави. А якщо Ви тільки поткнеться на Близький Схід, все, ЖОПА! Війна забезпечена!
5. Туалет – це Голландія. Тому що нерівно покладений кахель постійно нагадує Вам, що його клали якісь наркомани!
6. Телевізор – це Україна. Тому що пульт управління гуляє по руках, тому кожну хвилину на Україну нова програма.
7. Кіт. Якщо у Вас живе кіт, то це Прибалтика. Їсть на халяву, п’є на халяву, дрібно капостить і робить вигляд, що ніхрена не розуміє українською!
8. Холодильник – це Євросоюз. Чого там тільки немає, і начебто все лежить акуратно, по поличках, але обов’язково, щось одне смердить. Як тільки жерти нічого, відразу все лізуть в Євросоюз, і Прибалтика теж суне туди свого носа.
9. Балкон – це Єгипет. Ніде в світі Ви не знайдете більшої кількості старожитностей, причому цього гівна там цілі піраміди.
10. Гараж – це Париж. В центрі стоїть велика купа заліза, під якою можна трахатись годинами!
11. І власне Ви у всьому цьому – Росія. До пори до часу посміхаєтеся США. Годуйте Прибалтику. Боретеся за право володіння пультом управління Україною. Стикаєтеся з Євросоюзом. Але здохнути хочеться в Парижі!!

Read More

Хоч застрелься, а нікому діла до тебе немає

Posted on Чер 28, 2011 in Щоденник

Хоч застрелься, а нікому діла до тебе немає

ДепресіяУяви собі, коли тобі погано настільки, що тебе вже не цікавить смак та запах. Коли ти не хочеш нічого. І тільки спиш і не спиш. Інколи їсиш. Інколи…

А тепер доуяви собі ще клаптик “радості”, коли навколо тебе коїться інформаційний хаос. Інакше ти не можеш сприймати все це в твоєму стані. Ти взагалі нічого не сприймаєш, адже так? Чи ти погано уявила собі вищенаписане? Якщо є хоч якесь маленьке нерозуміння викладеного – дарма читаєш.

Read More

Enter title here

Posted on Чер 28, 2011 in НК

Ох, кохана!! Голова болить.

Так багато балачок про розум людини і так мало представлено індивідів. Інвалідів.

“Мене змінювати не треба, бо я така як я є!”. Слова, які виливаються замість того, щоб просто задуматись. І не вважати це звичайним піддаванням і прогинанням під кимось. Гра у піддавки – в дитячому садочку. А коли ви з нього вийшли – ви в джунглях. Ні. Не з*їсти треба брата, а зуміти вижити поряд.

Коли тобі щось хочеться для себе, або не хочеться, щоб для тебе щось таки трапилось.

І ти тепер раденька. Просто щаслива. Ага! просто закохана. віддай себе йому. подаруй!

Read More

Знаєш, що таке щасливе життя?

Posted on Чер 27, 2011 in Марті, Уподобання, Щоденник

Знаєш, що таке щасливе життя?

Дiяльнiсть: Розчинився у жалюгідному існуванні і поглинаю всередину щастя, яке зможу засвітити коли захочу. Просто натиснувши мою кнопочку Ти зможеш побачити його. Осліпнути від щастя – неймовірно приємно. А потім.. можливо щось буде. Ми ж цього прагнемо?

Iнтереси: Я не можу написати одразу все про… от ви класифікували все, потім зберете до купи відповіді, компіляція, прогон на помилки і бета-тестування. Аналіз продукту. Ну й що я за овоч? Та, скажу вам, все не так просто. Легше розібрати мій ДНК білка на частини ніж зрозуміти логічну величину. Логічна – це коли “да/нет”, або щось подібне, якщо хто не знає. Так от я не просто “плюс”, або “мінус”. І не невизначений нуль. І не треба голови собі морочити, щоб зрозуміти це. Якщо не зрозуміло – облиш.

Read More