Posts made in Травень, 2011

Щодо українських народних казок. Жорстокість героїв та сюжету загалом

Posted on Тра 31, 2011 in Що я читаю

Щодо українських народних казок. Жорстокість героїв та сюжету загалом

Жорстокі казки. Українські народніНещодавно взяв до рук книжку червоного кольору. Мабуть просто на очі попалась першою. Відкрив і перечитав уривчасто. Особливо в кінцівках хтось когось з*їдає, обдирає шкіру живцем, хтось вмирає, присутньо дуже багато елементів садизму та й всього, що може бути притаманне триллеру. Ось ще знайшов коментар, який сподобався в Інтернеті про Телесика.

Якщо вже на те пішло, то з Телесика я б викинула саме Телесика. Бо він вживає неадекватних заходів самооборони. Мало того, що він відправив зміючку Оленку до печі, так іще й із садистським задоволенням спостерігає, як потім мама уплітає за дві щоки рідну доню, а згодом, на додачу, знущається з неї: "Покотися, повалися, Оленчиного м’ясця наївшися!" Тяжко б не хотілося, щоб моя дитина мала за взірець для наслідування цього малолітнього маніяка!
Взагалі українські народні казки надто жорстокі - наша історія далася взнаки. Мені більше до вподоби сучасні авторські твори. З народними казками, мабуть, варто знайомити дітей у старшому віці - суто як зі зразками народної творчості
Posted on 01 серпень 2007 21:05 (UTC)

автор коментаря bulbaszkaero.livejournal.com
коментар звідси http://kidbook.livejournal.com/5019.html?thread=26523#t26523

Чи варто дітям знати казки народні? Чи спочатку вони повинні дорости до віку в якому почнуть усвідомлювати жорстокість, а не сприймати її за належне?

Read More

Napalm Death – Scum

Posted on Тра 24, 2011 in Не моє художнє

Я просто в захваті від цього відео. Не знаю що більш грандіозніше, куплети чи кода?

Read More

НОЕВ КОВЧЕГ: МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬ?

Posted on Тра 24, 2011 in Не моє художнє

НОЕВ КОВЧЕГ: МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬ?

НОЕВ КОВЧЕГ: МИФ ИЛИ РЕАЛЬНОСТЬОдной из самых известных библейских историй является, пожалуй, рассказ о Всемирном потопе и Ноевом Ковчеге. Чем является этот рассказ – мифом, легендой или отражением каких-то реальных событий? Церковь усиленно настаивает на правдивости изложенного в Библии про потоп и Ноев Ковчег, а авторы религиозных книг пытаются доказать реальность этих событий, опираясь якобы на «современные научные данные». Что же, давайте посмотрим, соответствует ли эта библейская история научным представлениям и вообще элементарному здравому смыслу.

Read More

Across The Universe – Happiness Is A Warm Gun. Текст. Видео. Перевод

Posted on Тра 24, 2011 in Не моє художнє

Happiness Is A Warm Gun from the movie “Across The Universe” performed by Joe Anderson and Salma Hayek. Great movie, great songs! Copyright with owner.

Read More

Створення Across The Universe в Ліверпулі

Posted on Тра 24, 2011 in Не моє художнє

Коли частина “Через Всесвіт” в Ліверпулі було відзнято, мене попросили надати деякі класичні автомобілі для показу на фоні вулиць. Я взяв відеокамеру і зробив свій власне маленьке “відео про зйомки кліпу”. Хоча було дуже холодно, ми чудово провели час, і я хотів би зробити що небудь таке знову.

Read More