Posts made in Вересень, 2010

КРИЧУ!!!

Posted on Вер 25, 2010 in Щоденник

Крім всього того що відбувається в гаражі – відбуваєтсья ще в мені.  Кавасакі мене любить. Я її теж. Всі інші щось хочуть від мене. Всім не дам, попереджаю одразу! )

Я втомився! Буду слати. Листи слати і все інше.  Я не люблю агресію. Але майже готовий її проявляти. Бо в теперішній ситуації – це єдиний вихід. Ніколи не практикував цього. Не вмію я агресувати. Але … навчусь при потребі. Покусаю. З*їм всіх! Р-р-р-р!!

А взагалі я всіх люблю. Дякую тим, хто мене підтримує. Бо ці люди таки є. Цьомики та обіймики вас всіх!

Read More

пиляємо та стругаємо..

Posted on Вер 25, 2010 in Баггі

Розпиляв запорожець болгаркою. Він став гарно виглядати без зайвих елементів кузова. Морду з крилами та задок нафіг вирізав. Заднє скло ногами пхав з боку салону – таки випхав. Але це було калене скло і розсипалось горошинками по асфальту. Бокові так само. Двері пішли в розхід. Покатались між гаражами на цьому чудовиську. Щоправда тепер геморою з проводкою буде. Адже перед зваркою рами для баггі потрібно двигун довести до людського стану. Щоб з нього не текло по 1 літру мастила за 15 хвилин. Днями фото покажу.

Read More

Вимикаюсь

Posted on Вер 21, 2010 in Щоденник

Тусити пів ночі, а рано зранку починати купу справ зі скаженим темпом і купою нервів… це важко. А якщо не поснідати. Не пообідати. І тягати щось важке весь день. Це кілька разів важко. Потрібен графік. Чи то як?

Read More

С добрым утром!

Posted on Вер 19, 2010 in Не моє художнє

С добрым утром!

Мой солнечный зайчик, проснись, потянись!!!
Ведь утро горланит веселые песни!!!
И новому дню от души улыбнись –
Он станет удачным процентов на двести!!!

Read More

порожнеча помалу зникає

Posted on Вер 17, 2010 in Щоденник

порожнеча береться не з самого себе. а з бездіяльності. причому не важливо чи з твоєї.

буду їхати в Польщу. Хто і мною? )

Read More