Posts made in Липень, 2010

Closed Google AdSense Project

Posted on Лип 25, 2010 in Проекти

Closed Google AdSense Project

Планується до заснування з 2006 року.

Розроблені плани по наповненню Інтернету цікавим контентом і отримання грошового зиску з цього. Проект працює на всіх етапах розвитку напівзалежно від бажання учасників.

Потребує гарячого старту.

Наразі все знаходиться в дуже в*ялому стані.

Набираю команду по роботі в сфері PPC, покищо конкретно з AdSense. Контакти в розділі “Контакти”, або в коментарі.

Read More

Українська молодіжна спільнота. Форуми

Posted on Лип 25, 2010 in Проекти

Українська молодіжна спільнота. Форуми

Засновано форум 1 листопада 2004 року

З самого початку власними силами було дано великий поштовх проекту. Метою його є об’єднання молоді і обговорення актуальних питань. Також форум став приводом поспілкуватись вечорами з друзями з різних куточків України і закордоння.

Впродовж всього часу форум було багато разів взламано. Щоразу доводилось відновлювати працездатність. Інколи починати мало не з нуля. Нині форум налічує сотні учасників, тисячі тем для обговрення. Якщо у тебе щось наболіло, або хочеться похизуватись перед іншими, або в тебе є ідея – ласкаво просимо.

На форумі працює Більше десяти модераторів та п’ять адміністраторів. Планується розширити форум за рахунок злиття з іншими проектами.

Якщо у тебе є пропозиції щодо форуму, або запитання – пиши в пошту або ICQ, котрі вказані на сторінці контакти.

Теперішня адреса форуму: http://fmv.org.ua

Read More

Трипілля

Posted on Лип 25, 2010 in Проекти

Трипілля

Дизайн. “Трипілля”

Засновано в 2005 році. Розроблено десяткий сайтів. Основні з них знаходяться в портфоліо, або в архіві. Також розроблялась внутрішня та зовнішня реклама.

Студія дизайну Трипілля займається розробкою та впровадженням дизайнерських ідей на високому рівні. Ми пропонуємо зробити сайт-виізитівку, портал, інтернет-магазин. Ми розробляємо фірмові стилі, логотипи, буклети, банери, зовнішню рекламу та інше. Для розроблених сайтів ми пропонуємо хостинг та підтримку розроблених сайтів.

Люди кваліфіковані. Ціни не високі. Це наша перевага. Ми не хочемо змагатись з іншими дизайнерами на  ринку, ми працюємо так, як вважаємо за потрібне. Ми задовольняємо клієнтів.

Хочете познайомитись з нами ближче? Пишіть в пошту, або на форум. Дзвоніть до нас. Ми даємо консультації. Відвідайте наш сайт http://web-dev.org.ua

Керівник проекту Мартин

Проект призупинено

Read More

Люблю або не люблю

Posted on Лип 25, 2010 in Уподобання, Що/кого я люблю

В даній табличці я намагатимусь викласти свої люблю-не люблю. Список постійно оновлюється. Чекатиму ваших відгуків в гостьовій та на форумі.

Read More

попадаєш

Posted on Лип 25, 2010 in Не моє художнє

Ти викруткою попадаєш в паз,
Тремтячою рукою ллєш горілку,
невже не попадеш ти в унітаз,
В оту здорову круглу дірку.

Напис в чоловічому туалеті лікарні номер 5 в Полтаві

Read More