Posts made in Січень, 2007

Що коїться в душі..

Posted on Січ 14, 2007 in Щоденник

Як написати те, що не хочу більше того що навколо? Невже це значить що я жити не хочу? А може не на місці я є? Чому народився я тут? Чому народились всі де є? Чому? Навіщо оточення? Навіщо життя? Знову до смерті? .. скільки запитань.. а чого хочуть люди? жити.. їсти.. сексу.. мати щастя, кохання та інше.. навіщо?

Read More

Душі та кохання

Posted on Січ 13, 2007 in Щоденник

Поперше.. питаю що таке душа в уявленні кожного .. прошу думати головою і оцінювати реальність всього цього.. компонувати із іншими думками і компілювати свою власну на підгрунті тих стверджень та заперечень..

зараз про своє. думаю що душа це безмежжя. можливо це є матерія, яка має форму ще не визначену людиною.. це грунтується лише на тому, що ми маємо звязок фізичного та духовного, а це вжен давно доведено.. а інший мій варіант – це безмежне що не має матеріального втілення (елекутромагнітного заряду, тощо.. ) окрім того.. я припускаю що душа є єдиною та це є бог.. бо якби душі літали, то їм би місця не було.. якби заряджені, то були би одні грози..

і про любов.. як стверджує біблія.. бог це втілення любові.. можна і навпаки казати, щодо першості .. то хіба не можемо споріднити цю всю безмежність (не рух по колу, … хоча може і так.. рух.. коло.. коло це дурня, а вот рух.. він спиняється? треб вести окрему тему у філософії про вічний рух).. вічність та безмежність є бог, любов, душа людини.. бо кажуть людина по сутіф гарна..

але протягом житття гріхи та земне тілесне життя трішки саме тіло гнітиться..

тему створив спеціяльно для обговорення кохання та душ.. чи може споріднюватись дві душі чи одна душа що є богом при прийнятті віддає тілу любов.. система складна,Ю але до єдності варто прийти.. бо істина ж таки є єдина.. хочу чути думку кожного.. зважайте на мої аргументи і критикуйте їх..

Read More